• משה

  נשלח ע"ימשה 21:09, 28 בדצמבר 2013

  שלום אני הייתי מקבל פנסיה נכות מחברת הביטוח לאחר תאונות עבודה ( קבלתי למשך שנה ) ולאחר כך חברת הביטוח דקרשב להיבדק על יד רופא מטעמה ולאחר כך קבלתי מכתב מהחברה שאני מסוגל לעבוד ואינני זוכה לעוד קצבת פנסיה (הפסיקו לשלם לי ) ברגע הזה נאלצתי למשוך כספי התגמולים ולאחר כמה חודשים ממשיכת התגמולים בקשתי מחברת הביטוח לשלוח לי מכתב בדיקת הרופא שלחו לי את זה והופתעתי כשראיתי שהוא אומר שאני לא מסוגל לעבוד השאלה היא יש מה לעשות כי הפוליסה לא בתוקף ??? אבל עבדו עלי שלחו מכתב שאומר שהרופא אמר שאני יכול לעבוד אבל בפועל הוא אמר שאני לא מסוגל לעבוד בעבודה פיזית

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  08:43, 29 בדצמבר 2013


  משה שלום

  בעקרון משיכת הכספים מהמוצר הפנסיוני (מדובר על ביטוח מנהלים או קרן פנסיה?), מפסיק את הזכאות לזכויות ממנו (בעת המשיכה אתה נדרש לחתום על בקשת פדיון המפרטת ענין זה)

  בנוסף, לאחר מכתב הקרן שבו נדחה המשך תשלום פנסית הנכות מן הסתם הופיע בו פירוט על זכותך לערער על ההחלטה ואופן הערעור. וככל שסברת שהינך מצוי באי כושר עבודה ('נכות') אזי היית צריך לערער באופן ובמועדים שנקבעו במכתב.

  יחד עם זאת, היתי ממליץ לך לפנות אל קרן הפנסיה / ביטוח המנהלים ולשטוח את טענותיך כפי שפירטת ובמידת הצורך לשקול קבלת יעוץ משפטי מלא על בסיס הנתונים המדויקים

  בברכה,

  אבנר בן חיון, עו"ד

  תגובה
 • 09:27, 29 בדצמבר 2013

  אז אין מה לעשות נכון

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:29, 29 בדצמבר 2013


  סביר להניח כי קשה להחזיר את הגלגל אחורה.

  יחד עם זאת יתכנו נסיבות שהן כן ניתן לפעול ולכן הצעתי לך לפנות אל חברת הביטוח ולטעון את הטענות שטענת

  תגובה
 • 11:04, 31 בדצמבר 2013

  הנוקדה היא שחבררת הביטוח אמרה שאני מסוגל לעבוד אבל בפרוטוקול הדר אמר שאני לא מסוגל לעבוד בעבודה פיזית אלי בעובדה באופי משרדי קל ?.
  יש משהו לא סביר השאלה כדאי להתיעץ עם עורך דין או מה אתה אומר

  תגובה
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  13:36, 31 בדצמבר 2013

  בנסיבות האלה על מנת למצות את הנושא - היתי ממליץ להתיעץ עם עו"ד מומחה בתחום

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.