כספי פיצוים מקרן פנסיה מבטחים וותיקה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • דני ס.

  נשלח ע"ידני ס. 09:31, 30 בדצמבר 2013

  אבקש לדעת האם אני מושך את כספי הפיצוים מקרן הפנסיה היני יכול להמשיך לעבוד חלקי באותו החברה שאני עובד או יש צורך בחצי שני המתנה ? מה אפשר לעשות בנדון והאם יש צורך להודיע לקרן על המשך עבודה חלקית ועצירת כספי הפיצוים ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  13:43, 31 בדצמבר 2013

  שלום רב,

  יש לדעת כי משיכת כספים מקרן פנסיה וותיקה, אפילו חלקית (של כספי הפיצוים כמצוין על ידך)- פוגעת בזכות לקבלת פנסיה מהקרן. ולכן יש להמנע ממשיכה זו ככל שניתן

  בנוסף, גם אם החלטת, והנני ממליץ כאמור שלא לעשות כן ואם בכל זאת אתה מחליט אז רק לאחר קבלת יעוץ פנסיוני אשר יבהיר לך את המשמעות של צעד זה, אזי לא בטוח שמבטחים הוותיקה מאפשרת משיכת כספי פיצוים לאדם שעדיין עובד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.