הפקדה לקופת גמל - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אלעד

  נשלח ע"יאלעד 11:30, 16 בנובמבר 2014

  שלום רב. אני עובד במקום ממשלתי עם פנסיה תקציבית ובהגיעי לפנסיה תהיה לי פנסיה של כ-10000 ש"ח. בנוסף לכך יש לי קרן השתלמות נזילה שבה איני מתכוון לגעת עד הפרישה ( בתקווה). 1.שאלתי היא האם כדאי להפריש גם לקופ"ג בנוסף וזאת כדי להגדיל את כספי הפנסיה העתידית שלי.? 2.האם כאשר יש פנסית מינימום אזי ניתן לקבל את הכסף מהקופ"ג במכה אחת או כקיצבה ? 3.האם אשלם מס על הקצבה, או המשיכה החד פעמית? רציתי לציין שקופ"ג היא דרך מקום העבודה ואין בה דמי ניהול מההפקדות ואחוז נמוך בלבד מהצבירה. 4. האם ככלל כדאי היום להשקיע בקופ"ג כאפיק פנסיוני ( כידוע לי יש הטבת מס על ההפקדה) תודה ויום טוב אלעד

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:06, 16 בנובמבר 2014

  אלעד שלום, עליך לקבל ייעוץ פנסיוני פרטני בהתאם למלוא הפרטים, תכניות הפנסיה וההעדפות שלך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.