מבטחים - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • דודו

  נשלח ע"ידודו 21:16, 17 באוגוסט 2013

  שבוע טוב אני נקבע לי 100 אבעכ אבכע לצמיתות עשיתי אבחון מקצועי של מלל נקבע בגלל המלות לא מתאים ללימודים או לסיוע במציאת עבודה מתאים לעבודה מוגנת מבטחים הגשיתי תביעה לנכות כללית השאלה מבטחים יכולים לקבוע שאני כשיר לעבודה האם יכולי לזלזל במלל ולא להתיחס למה שנקבע גם אני התחננתי ללימודים או לסיוע בעבודה לא מוכנים לשמוע בגלל הנל הגשתי לפני 3 חודשים למבטיחים התשובה שלהם בטל שהם עשו לי ועדה בלי נוכחותי מותר להם ישדבר כזה מלל קובע אכע צימתה ומישהו במדינת ישראל יכול לצאת נגדם תודה רבה

  השב
 • 10:24, 18 באוגוסט 2013

  דודו שלום

  לא ברור משאלתך באם מבטחים דחו את בקשתך לפנסיית נכות.

  בעקרון- ההכרה של הביטוח הלאומי בנכות 100% לצמיתות כדבריך, הינה אינדקציה משמעותית להיותך נכה, אם כי וכאן הדגש - הקביעה בדבר נכותו של עמית בקרן פנסיה נקבעת על פי תקנון הקרן- היינו על פי הגדרת המונח 'נכה' שקבוע בתקנון קרן הפנסיה. ומבטחים אינה כפופה להחלטות במל"ל בענין זה.

  ככל שאינך מסכים קביעח קרן הפנסיה בעניין נכותך- הנך זכאי להגיש ערעור על החלטת הוועדה הרפואית בפני ערכאה גבוהה יותר של מבטחים הקבועה בתקנונם (ועדת רפואית לערעורים) והינך רשאי להגיע לוועדה זו בעצמך ואף בליווי עו"ד מטעמך בענין זה.

  בהצלחה רבה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.