תגלית בנושא פנסיה , שלאחר הגשת תביעה נגד מעסיק - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • ללא

  נשלח ע"יללא 16:08, 7 בספטמבר 2015

  ..הרקע לשאלה: בגין אי תשלום פיצויי פיטורין וזכויות סוציאליות הוגשה תביעה כנגד המעסיק לבית הדין לעבודה. התביעה נמצאת בשלב של הגשת תצהירים לפני דיון הוכחות- בתביעה הנ"ל לא הייתה כל התייחסות לנושא הפנסיה של העובד. ורק כעת גיליתי שהמעסיק לא פעל כדין בנושא הפרשות לפנסיה: לא הפקיד בפועל את הנרשם על ידו בתלוש. לא הפקיד בגין כל התקופה, לא הפקיד בגין מלוא השכר אלא ביטח רק חלק ממנו וכולי...... שאלתי היא: האם בגלל שבתביעה שהוגשה כנגד המעביד ( בגין אי תשלום הודעה מוקדמת, פיטורים לא חוקיים וכוליי) לא נטען דבר לעניין ההפרשות לפנסיה- כעת בלתי ניתן לתבוע את מעביד לגבי הפנסיה וההפקדות לקופת גמל? באם זה עדיין לא אבוד- מה ניתן לעשות ובאיזה מסגרת של תביעה חדשה? תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  אבנר בן חיון, עו"ד,מנהל הפורום

  09:43, 8 בספטמבר 2015

  בעקרון עליך לתקן את כתב התביעה ולהוסיף את הרכיבים הנוספים לתביעה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.