עבדתי בפועל 12 שעות ביום, המעסיק דיווח ושילם רק על 9 - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אביעד

  נשלח ע"יאביעד 01:10, 1 בספטמבר 2013

  שלום רב, עבדתי לפני כחודשיים במקום מסויים כחודש, פוטרתי כי במעסיק טען כי אני לא יעיל מקצועית, כאשר קיבלתי את תלוש השכר שמתי לב כי שולם לי רק על 9 שעות יומיות, כשפניתי אל המעסיק בדרישה להבין למה ולקבל את התשלום בגין ההפרש הוא ענה לי; ״״הרישום של שעות העבודה שלך אינו נכון לגבי שעת סיום העבודה והפסקות בשבוע בן חמישה ימי עבודה השעות הרגילות הם 9 שעות להוציא הפסקה הפסקה אשר לא משולמת בכפוף לחוק שלא לדבר על העלמויות שלך מאתר העבודה והסתתרויות מר"צ וכמו כן שיחות הטלפון הממושכות בזמן העבודה שבצעת מספר פעמים ביום על חשבון שעות העבודה אני מציע שתבדוק עם עצמך את אמיתות הדברים בטרם אתה בא בטענות השכר שקיבלת תואם את הרישומים שלנו והוא ניתן למרות הכל .ומעבר . בברכה ודרך צלחה ״״

  השב
 • 13:13, 2 בספטמבר 2013

  תודה לכל העונים...

  תגובה
 • 18:06, 2 בספטמבר 2013

  אביעד - נא פנה לפורום דיני עבודה- פנית לפורום קופות גמל ופנסיה

  בברכה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.