פנסיית נכות וביטוח לאומי - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 10:44, 26 באוקטובר 2015

  שלום היתה לי תאונת עבודה לפני 3 שנים מלל הכיר בטביעה המשך טביעה מקרן פנסיה מבטחים אובדן כושרהיו לי ועדות קבעו לי 50 אחוזי נכות זמנית עד חודש 1 2016 בנוסף הגשתי טביעה לביטוח לאומי לצירוף נכויות היתה לי עוד תאונת עבודה זה לו קשור לתאונה הקודמת היתה לי ועדה קבעו לי 41 אחוזי נכות רפואית יציבה מקבל קיצבה המשך שאלתי היא אם ביטוח לאומי קבע לי 41 אחוזי נכות ואני מקבל קיצבה ואני מקבל גם מהקרן פנסית נכות זמנית על 50 אחוזי נכות אני זכאי לקבל גם מהקרן מה ההשלחות בהמשך אמור להית לי ועדה מהקרן עוד 4 חודש האם הקרן זכאית להאריך לי את הנכות יש לי מימכים רפואיים על טיפולים לו עובד בגלל מגבלות זה קרע בכתף אפשר תשובה יעוץ להמשך טיפול תודה ויום טוב

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  11:02, 26 באוקטובר 2015

  יוסי שלום, עליך להוכיח בפנ יהוועדה הרפואית כי היקף הנכות גדול יותר מ-50% שאושרו על ידי מבטחים. בעקרון מבטחים אינה כפופה להחלטות המל"ל. בנוסף, עליך לוודא כי בגין היקף העבודה של ה-50% מעבר ל-50% נכות שאושרה על ידי מבטחים, שולמו דמי גמולים (כלומר היית מבוטח פעיל באותה תקופה). ככלל ממליץ לך לקבל ייעוץ על ידי עו"ד מבין בתחום (אציין כי הח"מ מייצג את מבטחים החדשה)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.