משיכת כספים מהקרן - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
  • יוסי

נשלח ע"ייוסי 10:36, 25 בנובמבר 2015

שלום אני מקבל מהקרן פנסיית נכות על 50 אחוז מפקידים ליכול חודש כבר 3 שנים רציתי בבקשה לברר האם אני זכאי למשוך את כספי החסכון שנצברו לי בקופה אבקש תשובה יעוץ תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

08:53, 6 בדצמבר 2015

לא הבנתי מי מפקיד, האם הכוונה היא ל'שחרור' שמי הגמולים שמשלמת לך קרן הפנסיה בגין פנסית הנכות שאותה אתה מקבל או שמדובר בהפקדות ממקום עבודה בגין 50% הנוספים שבגינן אינך מקבל משכורת. בכל מקרה הכללים לענין זה קבועים בתקנון קרן הפנסיה ויש לבדוק זאת בהתאם לתקנון. מומלץ לפנות בשאלה לשירות הלקוחות של קרן הפנסיה שם ינחו אותך בהוראות החלות בהתאם לתקנון.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.