נושא קרן פנסיה אובדן כושר עבודה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אילו

  נשלח ע"יאילו 08:58, 25 בפברואר 2016

  היתה לי תאונת עבודה לפני 3 שנים ביטוח לאומי הכיר בטביעה המשך הגשתי טביעה לאובדן כושר לקרן פנסיה מבטחים היו לי ועדות קבעו לי 50 אחוזי נכות זמני ל 3 שנים לפני תום התקופה שלחתי להם מיסמכים רפואיים בכדיי לבחון את מצבי הרפואי זה פגיעה בכתף שלחו לי מכתב הם טוענים בגלל שלוא הישלמתי דמי גמולים באופן עצמאי כדיי לשמור על הזכויות שלי בקרן עומדות על 50 אחוז בלבד כיום שאלתי היא אני לו היתי מודע שאני הייתי צריך להשלים דמי גמולים לקרן באופן עצמאי אני לו עובד כבר 3 שנים מאז התאונה מה עליי לעשות להמשך טיפול תוכל בבקשה לתת לי יעוץ תשובה בנושא תודה ויום טוב:

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  20:34, 25 בפברואר 2016

  בעקרון אם הקרן הודיעה לך על הצורך להמשיך ולשלם דמי גמולים בגין החלק שלא הוכר בנכות, אזי היא פעלה כדין. יש לבדוק את טענתך לפיה לא היית מודע לדרישה. מציע שתפנה לקבלת ייעוץ משפטי פרטני לבדיקת סוגיה זו

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.