המסלקה הפנסיונית - נציג מבקש שאחתום - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • ערן

  נשלח ע"יערן 21:38, 2 ביוני 2016

  יצרו איתי קשר מחברת דש השקעות וביקשו לתאם פגישה לשיפור תנאים התנאי שאחתום על ייפוי כח להורדת נתונים מהמסלקה הפנסיונית האם תהליך זה הגיוני מה המשמעות של החתימה שלי יש סיכון למעילה עקיצה? תודה מראש

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  12:52, 5 ביוני 2016

  דש-מיטב היא חברה מכובדת ורצינית בתחום החסכון הפנסיוני ואתה יכול להסיר חשש ל'עקיצה' מצידם. לגופו של ענין, על מנת לבחון את ההמלצה הראויה עבורך לחסכון הפנסיוני המתאים ביותר עבורך, נדרש המשווק הפנסיוני של דש מיטב למידע אודות החסכון הפנסיוני הקיים שלך (איזה קופות גמל יש לך, איזה קרנות פנסיה איזה ביטוחים, מה הצבירות הקיימות בגופים אלה אם בכלל וכנ"ל איזה כיסוים ביטוחיים ומה גובהם וכו') וזאת על מנת להתאים לך את המוצר וחסכון הפנסיוני / כיסוי ביטוחי המתאימים ביותר עבורך. הדרך לקבלת מידע זה היא באמצעות המסלקה הפנסיונית המרכזת את המידע מכלל הגופים הפנסיוניים ומעבירה אותם למשווק הפנסיוני - ובלבד ישיהיה בידיו יפוי כוח המתיר לו לקבל מידע זה. וזה בדיוק מה שנדרשת למסור (ככל שאתה מעונין בהליך של ייעוץ פנסיוני כאמור)

  תגובה
 • 13:52, 17 ביוני 2016

  אני בדיוק עברתי את התהליך הזה . חתמתי על מסלקה פנסיוני וזה עזר לי מאוד אחרי שאיש המקצוע הגיע מוכן ועם כל הנתונים ,גרפים ובצורה מקצועית הצלחתי לקבל הצעה טובה ביותר עבורי והעברתי את כל החסכונות שלי ושל כל המשפחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.