• דליה

  נשלח ע"ידליה 05:19, 8 ביולי 2015

  אין בתיק נימוק של החלטת השופטת האם בית משפט יכול להגיע למסקנה שהיתה טעות ולבטל את הצו? במסגרת תביעת תאונה בתיק נוסף שקיים אחי היה לאחרונה אצל מומחה פסיכיאטר שמונה עי בית משפט ונבדק ואנו ממתינים לחוות דעתו שכניראה לא ימליץ על אפוט', זה כרגע בתהליך האם זה נכון שאגיש את בקשתי לרכוש כבר או שאמתין עד שתתקבל תשובתו?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  עו"ד נורית פיש,מנהל הפורום

  08:40, 8 ביולי 2015

  אכן מוזר ומשונה ולא תואם את ההתנהלות בדרך כלל. אם את יודעת שהפסיכיאטר שמונה לענין התאונה לא ימליץ על מינוי אפוטרופוס לרכוש איני רואה טעם בהגשת בקשה למינוי . אם כמובן , השאלה היא מדוע לדעתך יש למנות והאם באמת יש צורך בכך. מכל מקום רק כדאי לדעת שמינוי אפוטרופוס לרכוש כרוך באחריות , עבודה, צורך בדיווח , חייב להתנהל חשבון נפרד על שם החסוי ולכן מסקנתי והמלצתי תמיד היא למנות אפוטרופוס לרכוש רק אם חייבים . כל עוד ניתן לסייע לחסוי לנהל ענייניו ללא חשש של ניגוד אינטרסים עדיף להימנע מכך . אין לי מספיק מידע כדי לגבש המלצתי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.