לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אליהו יצחק

איך לבטל אפוטרופסות על רקע פסיכיאטרי[כשהיוזמת היא אחותי בעלת שיפוט לקוי]

שלום כשאושפזתי עקב תאונת פגע וברח[פגוע ראש] לפני כ10 שנים אחותי בביקוריה קבלה אפוטרופסות עלי לא ברור מי המליץ ומה הייתה הפרוצדורה בנוסף תקעה לי עיכוב יציאה מן הארץ וזה התקבע בבית המשפט לענייני משפחה ברור שזה רק הסב לי נזק היא לא מתאימה בשום אופן לתפקיד לא אובייקטיבית מעורבת רגשית לא הגיונית דיקטטורית מעיקה במיוחד עלי שאני טיפוס אוהב חופש עצמאי שקול בהחלטותיו מסוגל לנהל את חיי[עד כמה שאפשר בנסיבות הפרטיות והכלליות] השאלה היא האם שופטים עשויים לטעות? מהם הקרטוריונים לבחירת אפוטרופוס?כל אחד מתאים? אין בדיקה של המועמד אם הוא יציב בכלל? האם אוטומטית בן משפחה הופך למתאים? אם זה כך זאת שערורייה כך שבנוסף לצרות הרגילות מעמיסים על גבנו עוד מיותרות וזה גורם לפחות לתסכול אם לא זעם וסבל רוצה לציין שאחרי חזרתי מחול לפני יותר מ10 שנים הייתי מובטל הרבה זמן ולא היו לי קשרים חברתיים הרגשתי מנותק מה שגרם לאימי לפנות לביטוח לאומי מתוך דאגה לעתידי נשלחו שני מומחים מטעמם ונקבע לי סעיף נפשי שלא בפני[זה חוקי?] על בסיס זה אחותי קבעה לי אפוטרופסות ועיכוב יציאה מן הארץ כרגע יש לי עוד מטעם בית המשפט אחותי התפטרה מהתפקיד האיום ונקבע לי אפוטרופוס חיצוני שעלי לשלם להם 1000 שקלים לחודש מן הכסף שאין לי על שירותם הסתמי לדעתי ב-10 לחודש יהיה דיון מחודש בו העלה את בקשותי וטענותי בספק אם יוחלט אחרת השופטת גם קבלה דוח כשירות מפסיכיאטר[עוד הוצאה כספית] שלילית כי הסתמך על דוחות ישנים נראה לי שאני תקוע עם סיפור איום לזמן לא קצר מה עושים במקרה כזה? האם ניתן לערער על כך ולקבל נימוקים והסברים על דרך ההחלטה? האם ישנה דרך לא פסיכיאטרית להוכיח שאני שקול הגיוני ומסוגל לנהל את חיי באיזון? צרו קשר מהיר עד דחוף[הגיעו מים עד נפש] דרך טל 0525584774 וכתובתי רחוב סמילנסקי 14 נתניה תודה

שי......................

עצם זה שהאיש מוסר פרטים אישיים באתר מצביע על התנהלות לקוייה בנוסף מציין שהוא פגוע ראש אז מה הוא מצפה?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אפוטרופסות