30 אחוזי נכות בתאונת עבודה - פורום נפילות ופגיעות בשטח ציבורי

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 13:55, 24 באוקטובר 2013

  שלום רב אני נפעתי בתאונת עבודה המומחה מטעם בית משפט קבע שיש לי 30 אחוז נכות אני הבן 50 כמה זה שווה כסף פחות יותר היתי משתכר 5500 תודה

  השב
 • 14:09, 24 באוקטובר 2013

  חיים שלום,

  התשובה לשאלתך תלויה בגורמים רבים, לרבות נסיבות התאונה, הטיפולים שעברת, הוצאות, עזרה שניתנה וכיו"ב. לצערי לא אוכל לתת לך תשובה מושכלת ואציע לך לפנות בעניין לעוה"ד המייצג אותך.

  תגובה
 • 15:04, 4 בנובמבר 2013

  חיים שלום,

  צר לי, אך לא אוכל לתת הערכה של גובה הפיצוי כשאיני מכיר את התיק שבו מדובר.

  תגובה

מי מאיתנו לא מכיר אדם שנפגע לאחר שנפל בשטח ציבורי. שטח ציבורי הוא כזה שאינו מצוי בבעלות פרטית ונמצא באחריות רשות מקומית או כל גוף ציבורי אחר.
נפילות בשטח ציבורי יכולות להתרחש בכל מקום - ברחוב, קניון, גן משחקים, חוף הים וכו', ולעיתים עלולות לגרום לנזק גופני בעל השלכות של ממש.
בד"כ ניתן לקשור את אותן תאונות לאחראי או בעל השליטה באותם מקומות, כאשר במקרים רבים, הגורם הנתבע הוא הרשות המוניציפלית, שעליה מוטלת האחריות מכוח פקודת העיריות לשמור ולתחזק את השטחים הפתוחים שבאחריותה במצב סביר ובטוח.
פורום זה ידון בשאלת ובמידת האחריות המוטלת על הגופים האחראים על השטחים הציבוריים ובזכאותם של נפגעים בשטחים ציבוריים בקבלת פיצוי מגופים אלה. 
אתם מוזמנים להפנות לפורום זה שאלות הקשורות לנפילות בשטחים ציבוריים ונזקים אשר נגרמים בעקבותיהם ואנו נשיב לשאלותיכם וננסה לייעץ לכם ולסייע באשר לפתרון המתאים לכל מקרה ומקרה לצורך מיצוי מלוא זכויותיכם