אישור ממס רכוש לצורף קביעת זכאות של ביטוח סיעודי של משרד הבריאות - פורום מנהל מקרקעי ישראל

שאלה חדשה
 • דליה יוחאי

  נשלח ע"ידליה יוחאי 13:09, 26 באפריל 2014

  לצורך קביעת זכאות של ביטוח סיעודי במסגרת משרד הבריאות, התבקשתי להביא אישור ממס רכוש שאין לאמי דירות רשומות על שמה. האם ניתן לקבל זאת On-line ? אם לא - לאן עלי לפנות? (איזור תל-אביב) תודה !

  השב
 • 08:30, 1 במאי 2014

  דליה יוחאי שלום רב

  את צרכה לפנות לסניף מיסוי מקרקעין בקומה 14 בת"א בבניין של משרדי המממשלה מול קניון אזריעלי.

  אישור מס רכוש ואישורי הרשות המיסים לרשויות השונות מוציאים משם.

  בברכה
  עו"ד רון שוורץ
  מנהל הפורום
  03-9502977

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אסף גסטפרוינד

מנהל הפורום: עו"ד אסף גסטפרוינד

בעל משרד עורכי דין המתמחה במקרקעין, שמאי מקרקעין מומחה מטעם בתי המשפט ושמאי בורר מטעם ועדות ערר מחוז
למידע נוסף

072-3214623 חיוג
הודעה

מנהל מקרקעי ישראל הוא אחד הגופים החזקים ביותר מבין הרשויות הממשלתיות שבהרבה מקרים עדיין האזרח חייב את השירותים אותו המנהל מספק. 
כנסת ישראל חוקקה את חוק יסוד מקרקעי ישראל הקובע כי לא ניתן להעביר בעלות במקרקעי ישראל לבעלות פרטית, ועל כן מנהל מקרקעי ישראל הוא למעשה הגוף הראשי במדינת ישראל אשר מנהל את קרקעות המדינה, מכוח חוק מנהל מקרקעי ישראל, תש"ך-1960.
החוקים הללו מובילים לכך שמנהל מקרקעי ישראל מנהל את רוב הקרקעות בשטחה של מדינת ישראל וזאת לאור המדיניות הקיימת של מועצת מקרקעי ישראל עם החלטות מנהליות שמוציאה מפעם לפעם. בראש מנהל מקרקעי ישראל עומד יו"ר שעל פי החוק כיום הוא שר השיכון ומנכ"ל ממונה.
הפורום יעסוק בטיפול בחוכרים ובמשתכנים, בעיות של המגזר החקלאי, נחלות חקלאיות, בן ממשיך, פיצול נחלה, הרחבות בקיבוצים ומושבים, שיווק קרקעות, ייעודי קרקע ושינויים, שאלות לגבי תוכנית בניין עיר, הסכמי פיתוח, הוספת בניה למבנה קיים, בתים צימודי קרקע, למי פונים במנהל.