לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אביטל הבת

הנחות או הקלות במיסים לגבר גרוש

אני גרוש כ3 שנים בן 66, יצאתי לפנסייה משירות המדינה ויש לי פנסיה תקצבית על סך 5500 שח' נטו כל חודש, לאחר הגירושים בית המשפט קבע כי אני חייב להתחלק בפנסייה שלי עם גרושתי מה שהשאיר אותי עם 2000 שח' בלבד, יש לציין כי גרושתי עדיין עובדת ומשתכרת, ובנוסף את התשלום שאני מעביר לה כל חודש. חשוב לי לציין שהילדים שלנו גדולים מעל גיל 30. אני מתקשה לגמור את החודש עם סכום של 2000 שח' שמהם אני נדרש לקנות תרופות היות ואני אדם חולה, מזון , מחייה , נסיעות , טלפונים , חשמל , מים ארוננה ועוד, במצב מורכב זה אני נתמך על ידי ילדיי, אשר מסייעים לי מדי חודש בחודשו וגם להם קשה עול הפרנסה. פניתי מספר פעמים לעירייה כדי לקבל הנחה או הקלה בארנונה והם לא מוכנים לכך משום שהם רואים אך ורק את התלוש ובו סכום הפנסיה לפני החלוקה עם גרושתי וטענתם היא שאני מרוויח יפה מאוד ולא זקוק לעזרה. העיירה טוענת שאני לא צריך לשלם מזונות לגרושתי למרות שזה פסיקת בית המשפט ולכן הם לא מוכנים לסייע לי ולנסות להקל את חיי. אודה לתשובתכם מה עליי לעשות ?לאן לפנות ? גם כאשר נסיתי לעבוד מס הכנסה לקח ממני את מריבת הכסף בטענה שהם רואים את ההכנסה החודשית מבלי להתחשב בתשלומים שאני מעביר מהפנסיה שלי לגרושתי . אודה לתשובתכם תודה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום זכויות הגבר