לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שלומי סזמן

הסדרי ראייה מזונות לא מצליחים להגיע להסדר

אני לפני ניתוח מאוד מסובך בכתף אבא שלי באלצהיימר מתקדם מאוד אני פושט רגל ומתקשה גם להתפרנס עקב כל המצב אך למרות כך אני אבא עם קבלות וזה אומר לדאוג לכל צרכי 2 בנותי כשהן אצלי ואפילו הן ישנות איתי פעמיים וגם שלוש בשבוע וגם כשהן לא ישנות איתי אני בא לראות אותן כי קשה לי שלא ואני מביא איתי ארוחות חמות ומתנות מידי יום מיותר לציין שאני אוכל איתן כבר שנה במדרגות הבניין הייתי איתן במשך שנה ב 2 חופשות המון פעמים בים ובברכה ונתתי להן את כל כוחי וגם ומער לכוחי אמא שלי שתחייה גם מבשלת להן קונה להן בגדים ומשלמת שכירות וגם עוזרת לי למרות שהיא מטפלת מסורה לאבא שלי .. למרות שגרושתי מרשה לעמה לצאת מהבית כמעט כל לילה ולהשאיר את בנותי הקטנות ( 2,5 ) לבד עם הבת שלה הקטנה אני מעולם לא עזבתי אותן ולו שנייה לבד !! הן מאור עיניי !!! עכשיו המצב ניהייה עוד יותר קשה כי היא למרות שאני מודיע מראש ומתאם איתה והן איתי כמעט חצי מהשבוע ורק אני מוציא אותן לכייף !!! ויש לי עדות מבתי הקטנה שאומרת את זה .. היא רוצה הסדרי ראייה מסודרים למרות שהיא יודעת שאני לא יכול לעמוד בזה ואני גם לא מציק לה אלא רק מודיע מראש והיא רוצה עדיין מלא סכום המזונות כשאני כמעט לגמרי בהורות משותפת ועכשיו היא פשוט מתעללת בי.. תבוא לא יהיה אף אחד בבית היום אתה לא יכול אלא רק להוציא מהגן ואם תבוא אזמין משטרה .. הילדות שלי מאוד אוהבות אותי והן אוהבות את משפחתי וכל משפחתי אוהבת אותן אהבת נפש .. מבקש עזרה בע"ה ..

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום זכויות הגבר