השפעה של אבא - פורום זכויות הגבר

שאלה חדשה
 • איציק

  נשלח ע"יאיציק 10:43, 28 באוגוסט 2014

  הגרושה שלי מלבישה את הבת שלי בצורה שאני לא מסכים לה דיברתי איתה על זה כמה פעמים והיא מתעלמת ממה שאני אומר ניסיתי לקנות לבת שלי בגדים שנראים יותר לילדה אבל הבת שלי לא הולכת איתם בהשפעה של גרושתי אני גם הורה של הילדה וגם לי צריכה להיות מילה והשפעה אני צריך לקחת אותה לבית משפט ולערב עורכי דין כדי שתהיה לי השפעה על מה שהבת שלי לובשת?

  השב
 • מנהל הפורום:עורכת דין רונית אלאג'ם-זיסמן

  עו"ד רונית א. זיסמן,מנהל הפורום

  09:58, 31 באוגוסט 2014

  שלום איציק, לבוש הבת המשותפת, כמו חינוך הבת, עיצוב אישיותה, תחומי העניין שלה, עידוד הלמידה וכיו"ב הם נושאים הקשורים בקטינה שהיא ילדה משותפת שלך ושל גרושתך, וראוי שעמדתך בנושאים אלה תישמע, בהיותך אפוטרופוס של הקטינה, בדיוק כמו האמא שלה. ככל שאתה מרגיש, שהלכה למעשה הדברים אינם מתנהלים בדרך זו, ייתכן שדרושה התערבות של גורם מקצועי, שיסייע לך ולגרושתך להבין את משמעות היות כל אחד מכם ההורה של הקטינה. דרך אחת לנסות ולהתמודד עם המציאות שאתה מתאר בפנייתך, היא באמצעות בקשה ליישוב סכסוך, המוגשת בבית המשפט לענייני משפחה ומופנית ליחידת הסיוע שליד בית המשפט, בניסיון לטפל בעניין באמצעות עובדים סוציאליים, בדרך של גישור. לבחינת כלל האפשרויות העומדות בפניך, מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מלא. בהצלחה.

  תגובה

הפורום שואף לתת מענה ולפתח שיח בין גברים בסוגיות משפטיות הקשורות לדיני משפחה וזוגיות, זכויות הוריות, הורות משותפת, זוגיות שנייה, זוגות חד מיניים, הסכמי ממון והסכמי זוגיות, אלימות במשפחה כלפי גברים, הטרדות ופגיעות מיניות ועוד