משמורת מלאה אצל האבא - פורום זכויות הגבר

שאלה חדשה
 • מאיר

  נשלח ע"ימאיר 14:52, 26 בינואר 2015

  אני אבא לשני ילדים בני שנה וארבע חודשים ושלוש שאני רוצה שיהיו איתי מה הסיכוי שבית משפט יסכים להשאיר את הילדים איתי יש טעם להילחם בכלל או אבוד מראש?

  השב
 • מנהל הפורום:עורכת דין רונית אלאג'ם-זיסמן

  עו"ד רונית א.זימסן,מנהל הפורום

  09:47, 4 בפברואר 2015

  שלום מאיר, רצונך להמשיך ולהיות הורה משמעותי לילדיך, חרף פרידתך מאמם, מבורך. מחקרים מלמדים שקטינים זקוקים לשני הוריהם על מנת לגדול ולהתפתח באופן תקין ועל רקע זה מתחיל להתחולל שינוי גם בפסיקות בתי המשפט. משמורת משותפת לשני ההורים, מותנית במספר קריטריונים, אולם ככל שבית המשפט משתכנע שהם קיימים במקרה נתון, יש סיכוי שהוא יורה על כך. משמורת מלאה אצל אב, היא פחות נפוצה ויש להניח שבית המשפט יזקק לחוות דעת של אנשי מקצוע בטרם יכריע. ייתכן, שיש במקרה שלך נסיבות כבדות משקל שיעמדו לימינך ויסייעו לשכנע את בית המשפט להקנות לך את המשמורת המלאה על הקטינים. לא ניתן לענות על כך במסגרת הפורום ורצוי מאוד שתיגש לקבל ייעוץ משפטי מלא בטרם תשקול כיצד לפעול. בהצלחה.

  תגובה

הפורום שואף לתת מענה ולפתח שיח בין גברים בסוגיות משפטיות הקשורות לדיני משפחה וזוגיות, זכויות הוריות, הורות משותפת, זוגיות שנייה, זוגות חד מיניים, הסכמי ממון והסכמי זוגיות, אלימות במשפחה כלפי גברים, הטרדות ופגיעות מיניות ועוד