מבקש לברר אם הילדים יישארו איתי אחרי הגירושין? - פורום זכויות הגבר

שאלה חדשה
 • פלוני

  נשלח ע"יפלוני 10:43, 3 ביוני 2013

  יש לי 2 ילדים בני 10 ו-6. אפשר להגיד שאני מגדל אותם לבד. אני עושה איתם הכל החל מלהקים אותם בבוקר ולהכין אותם לביה"ס וכלה בלקלח אותם ולהכין להם ארוחת ערב ולהשכיב אותם לישון בערב. אני עושה את כל מה שצריך לעשות בבית ודואג לכל דבר שהם צריכים כולל דברים שצריך להכין להם לבי"ס וכו. אני נשוי לפרזיטית. אני רוצה להתגרש אבל כל עוד אני לא יודע בוודאות שהילדים יהיו איתי כל הזמן אני לא עושה שום צעד. אשתי לא יודעת על התכניות שלי. איך אני יכול לדעת בוודאות שהילדים יישארו איתי לפני שאני מבקש להתגרש?

  השב
 • 02:00, 9 ביוני 2013

  פלוני יקר!
  יש בדיחה שמספרת על שני שופטים שמטיילים בפארק, לפתע ניגש לאחד מהם אדם נסער ודורש ממנו 5000 שקל פיצוי על כך שכלבו נשך אותו, השופט מקשיב, שולף פנקס המחאות מכיסו ורושם לאדם המחאה על סך 5000 שקל, לאחר שהאיש עוזב שואל אותו בתדהמה חברו- "תגיד יש לך בכלל כלב?" "לא! עונה השופט אך לך תדע על איזה שופט אני אפול....."
  מלבד זאת, אני יכולה לתת לך שני טיפים:
  1.לעולם אל תשים את האושר האישי שלך על כתפי הילדים.
  2.היכן שאתה תהיה, שם יהיו ילדיך, אם תהיה על "גג העולם" שם הם יהיו לידך.
  מעבר לכך גם זוגיות וגם גירושין הם משימות מורכבות הדורשות תשומת לב, מאמץ, נחישות, השקעה ולא ניתן לעבור אותם ללא כאב ופגיעה, מכל הלב אני מייעצת לך לפנות לייעוץ מקצועי מנת להגיע להחלטה שתהיה הכי נכונה ומותאמת עבורך ועבור ילדיך. בהצלחה!

  תגובה

הפורום שואף לתת מענה ולפתח שיח בין גברים בסוגיות משפטיות הקשורות לדיני משפחה וזוגיות, זכויות הוריות, הורות משותפת, זוגיות שנייה, זוגות חד מיניים, הסכמי ממון והסכמי זוגיות, אלימות במשפחה כלפי גברים, הטרדות ופגיעות מיניות ועוד