open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 25 בינואר 2018

            אישור פסק בורר והמועד להתנגד

            האם אני מחוייב להגיש את הבקשה לאישור פסק הבורר, אם לא הגשדתי והצד השני הגשי התנגדות האם אני עדיין יכול לבקש לאשר? מה המועד האחרון שאני יכול לבקש לאשר את פסק הבוררות.

            25 בינואר 2018
          • מנהל הפורום גיא הרשקוביץ, עו"ד 29 בינואר 2018

            בחוק הבוררות לא נקבע מועד להגשת הבקשה לאישור פסק הבוררות. זאת, משום היותו בעל תוקף גם ללא אישורו של בית המשפט- אלא אם מבקשים לאוכפו בהוצאה לפועל. בפועל פסק הבוררות מאושר מהרגע בו חלפו המועדים הבאים: חלף המועד להגיש בקשה לביטול הפסק לפי סעיף 24 (45 יום), חלף המועד להגשת ערעור הפסק בפני בורר לפי סעיף 21א, חלף המועד להגיש בקשת רשות ערעור לבית המשפט על פסק הבוררות לפי סעיף 29ב. כדי להציע לך באופן פרטני מה הכי מומלץ לך כדי ךפנות בדרכים המקובלות

            29 בינואר 2018
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form