ידועה בציבור - פורום מיסוי מקרקעין

שאלה חדשה
 • גל

  נשלח ע"יגל 00:04, 7 במאי 2014

  אנחנו בני זוג הגרים ביחד בביתי שלי , כ-6 שנים. אנחנו זוג לכל דבר וענין. בן זוגי נותן לי כל חודש בחודשו 1500 ש"ח עבור המגורים. כל אחד אחראי על ההוצאות הכספיות של הבית . החלוקה היא: הוא משלם על הקניות ואני משלמת על ההוצאות של הבית. כ"כ לכל אחד יש דירה משלו ורכוש משלו. אציין שבן זוגי תומך בי כלכלית . ז"א כל ההוצאות הקשורות ליצאות טיולים מסעדות וכ"ו, מה קורה אם אנחנו נפרדים האם הוא צריך לתת לי מזונות.. אציין שאני משתכרת כ-5000 ש"ח לחודש.

  השב
 • 11:25, 28 במאי 2014

  נא להפנות השאלה לפורום משפחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ואדים בליאכר

מנהל הפורום: עו"ד ואדים בליאכר

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. שותף ומייסד משרד עורכי דין בליאכר את מלול. בעל
למידע נוסף

077-9977443 חיוג
הודעה

פורום מיסוי מקרקעין יעסוק בשאלות הקשורות במיסים העשויים לחול על עסקאות מכר / רכישת מקרקעין והדרך הנכונה והלגיטימית לתכנון עסקה באופן שתניב למוכר/קונה את המקסימום מתמורת העסקה תוך חשיפה מינימלית למס.
כידוע , בעסקאות מכר מקרקעין מעורבת תמיד שאלת המיסים החלים על העסקה ומכאן נגזרת החשיבות הרבה בתכנון אופן ביצוע העסקה, וכל זאת לפני כריתת חוזה.
יובהר כי התשובות בפורום אינן באות במקום היוועצות עם עו"ד מומחה בתחום, בייחוד שעסקינן בנושא כה מורכב, כשלפרטים הקטנים מיוחסת חשיבות רבה מאוד לצורך מתן תשובה מושכלת. הדבר מקבל משנה תוקף לאור השינויים התכופים בחקיקת המסים, ולאור הרפורמה במיסוי מקרקעין משנת 2014.  
האמור בתשובות בפורום זה הננו כללי ואין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה כל שהיא ועל השואל לפנות לעו"ד מומחה בנושא, אשר יבחן את השאלה ויעניק חו"ד מקיפה.