שינוי הצהרה בגין מס רכישה במיסוי מקרקעין - פורום מיסוי מקרקעין

שאלה חדשה
 • דורית

  נשלח ע"ידורית 10:05, 5 ביולי 2014

  מה עלי לעשות אם אני רוצה לשנות את ההצהרה בגין מס רכישה. רכשתי דירה על שמי לפני כ- 7 חודשים והתחייבתי למכור את הדירה השניה, כביכול, תוך שנתיים (שלמעשה אינה שלי , אלא, שייכת לבעלי) אני רוצה לשנות את ההצהרה להסביר שהדירה אינה שייכת לי , אלא לבעלי . מה השלב הראשון שעלי לעשות במיסוי כדי לשנות את ההצהרה.

  השב
 • 16:40, 22 ביולי 2014

  דורית. שינוי הצהרה אינו דבר פשוט, ועלול שסבך אותך ולהעלות שאלות משאלות שונות. לכן עליך לפנות לקבלת יעוץ פרטני לפני כן.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ואדים בליאכר

מנהל הפורום: עו"ד ואדים בליאכר

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. שותף ומייסד משרד עורכי דין בליאכר את מלול. בעל
למידע נוסף

077-9977443 חיוג
הודעה

פורום מיסוי מקרקעין יעסוק בשאלות הקשורות במיסים העשויים לחול על עסקאות מכר / רכישת מקרקעין והדרך הנכונה והלגיטימית לתכנון עסקה באופן שתניב למוכר/קונה את המקסימום מתמורת העסקה תוך חשיפה מינימלית למס.
כידוע , בעסקאות מכר מקרקעין מעורבת תמיד שאלת המיסים החלים על העסקה ומכאן נגזרת החשיבות הרבה בתכנון אופן ביצוע העסקה, וכל זאת לפני כריתת חוזה.
יובהר כי התשובות בפורום אינן באות במקום היוועצות עם עו"ד מומחה בתחום, בייחוד שעסקינן בנושא כה מורכב, כשלפרטים הקטנים מיוחסת חשיבות רבה מאוד לצורך מתן תשובה מושכלת. הדבר מקבל משנה תוקף לאור השינויים התכופים בחקיקת המסים, ולאור הרפורמה במיסוי מקרקעין משנת 2014.  
האמור בתשובות בפורום זה הננו כללי ואין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה כל שהיא ועל השואל לפנות לעו"ד מומחה בנושא, אשר יבחן את השאלה ויעניק חו"ד מקיפה.