מחיר לתשלום בערך - פורום מיסוי מקרקעין

שאלה חדשה
 • מור

  נשלח ע"ימור 15:03, 1 בדצמבר 2014

  שלום רב יש לי בית אחד מבקשת לדעת כמה משלמים על הבית השני שנקנה במחיר 435,000 ש"ח ונמכר במחיר 900,000 ש"ח כמה משלמים על הרווח למדינה ? ושולם מס רכישה על הסכום 435000 ש"ח וכמה צריך לשלם על מס רכישה של בית בשובי 1650000 ש"ח סה"כ נשאר לי 2 בתים בסוף אם בלבלתי קצת יום טוב תודה

  השב
 • 23:47, 21 בדצמבר 2014

  מור שלום. מפאת מורכבות נושא חישוב המס והפרטים הרבים שיש לקחת בחשבון בעשיית החישוב, לא ניתן להשיבה על שאלתך במסגרת הפורום אלא עליך לפנות לייעוץ פרטני עם על הפרטים המדויקים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ואדים בליאכר

מנהל הפורום: עו"ד ואדים בליאכר

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. שותף ומייסד משרד עורכי דין בליאכר את מלול. בעל
למידע נוסף

077-9977443 חיוג
הודעה

פורום מיסוי מקרקעין יעסוק בשאלות הקשורות במיסים העשויים לחול על עסקאות מכר / רכישת מקרקעין והדרך הנכונה והלגיטימית לתכנון עסקה באופן שתניב למוכר/קונה את המקסימום מתמורת העסקה תוך חשיפה מינימלית למס.
כידוע , בעסקאות מכר מקרקעין מעורבת תמיד שאלת המיסים החלים על העסקה ומכאן נגזרת החשיבות הרבה בתכנון אופן ביצוע העסקה, וכל זאת לפני כריתת חוזה.
יובהר כי התשובות בפורום אינן באות במקום היוועצות עם עו"ד מומחה בתחום, בייחוד שעסקינן בנושא כה מורכב, כשלפרטים הקטנים מיוחסת חשיבות רבה מאוד לצורך מתן תשובה מושכלת. הדבר מקבל משנה תוקף לאור השינויים התכופים בחקיקת המסים, ולאור הרפורמה במיסוי מקרקעין משנת 2014.  
האמור בתשובות בפורום זה הננו כללי ואין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה כל שהיא ועל השואל לפנות לעו"ד מומחה בנושא, אשר יבחן את השאלה ויעניק חו"ד מקיפה.