• 17 בינואר 2017

    לעניין מס שבח במכירה וקנייה במקביל

    אני לקראת מכירת דירה ישנה וקניית דירה מיד שנייה במקום. האם יש פטור ממס שבח ואם הוא מלא?

    17 בינואר 2017
  • 25 בינואר 2017

    לעניין מס שבח במכירה וקנייה במקביל

    אדם שלום,
    ככל ומדובר בדירה יחידה ואתה עומד בתנאי סעיף 49(ב) לחוק, תהיה זכאי לפטור.
    מוזמן ליצור קשר לבדיקת זכאותך לפטור ממס שבח וממס רכישה.

    25 בינואר 2017
  • 25 בינואר 2017

    לעניין מס שבח במכירה וקנייה במקביל

    ככל ומדובר בדירה יחידה ואת עומדת בתנאי סעיף 49(ב) לחוק, תהיי זכאית לפטור.
    מוזמנת ליצור קשר לבדיקת זכאותך לפטור ממס שבח וממס רכישה.

    25 בינואר 2017
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?