חיוב כפול ע"י לאומי קארד - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • דוד זיסו

  נשלח ע"ידוד זיסו 14:52, 2 ביוני 2012

  ביטלתי עסקה עם ערוץ הקניות. קבלתי מסמך מערוץ הקניות על ביטול העסקה. בקשתי מיד מלאומי קארד לבטל את החיוב שאמור להיות 2 יוני 2012 לאומי קארד ביטל את החיוב ב 24 מאי 2012 אולם ב 30 למאי לאומי קארד חייב אותי שנית על העסקה ללא כל הסבר למרות שקלבתי הודאה בכתב מלאומי קארד על ביטול החיוב מה ניתן לעשות היוב החודשי שלי ב 2 ליוני 2012 פניתי אל לאומי טלפונית כמה פעמים אולם לא הצלחתי לפתור את הבעיה איזו אפשרויות יש לי ?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה,מנהל הפורום

  15:07, 3 ביוני 2012

  דוד שלום,
  על גבי פירוט החיובים שמתקבל אצלך בדואר קיים מספר פקס'. יש להכין מכתב ברור בדבר החיוב והביטול ולצרף המכתב ובהתאם לשגר ללאומי קארד בפקס'.
  לדעתי ביצוע הנ"ל יספיק.
  בהצלחה, עו"ד גולן גדליה, מנהל פורום.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.