תביעה מבנק - היה דיון בענייני והחוב עבר להוצל"פ - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • נתן

  נשלח ע"ינתן 01:20, 26 במאי 2013

  קיבלתי הזהרה מהוצל"פ לגבי חוב שיש לי מול הבנק לא קיבלתי שום התראה או מכתב מהבנק או מכתב מעו"ד ומבית המשפט ! האם אני יכול להחזיר את התיק בענייני מהו"צלפ לבית המשפט וטעון להגנתי ולא לשלם פי 2 כפי שנקבע לי בהוצלפ ? אני לא חתמתי עם שום מכתב ! לפי המכתב שקיבלתי מהוצל"פ הבנתי שהיה דיון בענייני והחוב עבר להוצל"פ ! אני רוצה לטעון להגנתי ולבוא להסדר מול הבנק לפי יכולתי ולפי מה שהיה באמת האם יש לי סיכוי בעניין?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  14:38, 26 במאי 2013

  נתן שלום,
  יש לבחון טענות ההגנה והסיבה שבגדרה ניתן פסק דין בהיעדר הגנה ובהתאם לפעול בדחיפות ולהגיש בקשות מתאימות לשם ביטול פסק הדין ועיכוב ההליכים כנגדך בהוצל"פ.
  אשמח לעזור,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.