לתבוע בנק בגלל עיקול שלא הוסר שנתיים - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • טל שאשא

  נשלח ע"יטל שאשא 10:56, 20 בינואר 2014

  שלום רב, היית לקוח של בנק הפועלים במשך שנים רבות, משרד עו"ד הטיל עיקול על חשבון הבנק שלי בגלל דו"ח חניה. לאחר זמן שילמתי את החוב לעורך דין וביקשתי שיסיר את העיקול . מאותו הרגע במשך שנתיים רצתי בן הבנק למשרד עורכע הדין ,שכל צד טוען שעשה הכל כדי שהעיקול יוסר אך בפועל כלום לא קרה. לבסוף אחרי שלא הסכמתי להתפנות ממשרד עורכי הדין עד שיסיר את העיקול , כי האמנתי לבנק שהבעיה היא אצל עורך הדין, התברר שבגלל בעיה מחשובית הבנק לא הסיר את העיקול. התייעצתי עם שני עורכי דין שהפנו אותי לבית משפט לתביעות קטנות כי לטענתם שם הבנק לא יעמיד נגדי סוללת עורכי דין, ההליך יהיה מהיר יותר וזול יותר. אז הגשתי תביעה, ונקבע מועד לדיון ואפלו התקשרו מהבנק כדי לנסות ולהוריד אותי מהתביעה. חשוב לציין שחומר הראיות שברשותי מסתכם בכמה התכתבויות עם הבנק , מכתב התנצלות שנשלח מהבנק ואישור ועורך הדין על כל הפעמים ששלח בקשה להסרת העיקול בשנתיים שבהן התרחש המקרה. שאלתי היא כזאת. מה לדעתך עליי לתבוע ? אני תושב קריית שמונה והבנק נמצא בבני ברק באם ניתן לתבוע בגין הטרטור ? והאם ניתן לתבוע עוגמת נפש?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה,מנהל הפורום

  17:00, 22 בינואר 2014

  טל שלום,
  יש לבחון אפשרות להגשת תביעה בגין לשון הרע ובכך להעמיד התביעה עד לסך של 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק.
  לדוג' במידה ומשך השנתיים שהיה צריך להסיר העיקול - חוללו שקים שלא כדין ו/או לא כובדו הוראות קבע וכד'.
  אשמח לעזור,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.