תביעת הבנק על חסימת כרטיס אשראי - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • שלום

  נשלח ע"ישלום 16:10, 21 בפברואר 2014

  שלום רב. אתמול רעייתי נכנסה לרכישת מוצרי מזון ולאחר שסיימה למלא את העגלה נגשה לקופה והעבירו את הכל ובבואה לשלם הודיעו לה שהכרטיס חסום. ונאלצה להחזיר את כל מוצרי המזון לאחר בילוי של שעה בחנות . אין לנו מושג למה חסום ..מצבנו ב״ה מצויין מבחינה כלכלית .. חשבון הבנק בפלוס ... האשראי רחוק מלהגיע ליעדו וחברת האשראי הודיעה שזה הבנק חסם... עלי לציין עובדה פשוטה שאנחנו אנשים שנחשבים מסודרים כלכלית בעלי מספר דירות ללא מינוס ללא צק שחזר איי פעם וכו וכו. וכאשר אמרו לרעייתי בנוכחות אנשים משכונתנו שהיא שכונה חרדית סגורה היא נפגעה עמוקות ושמנו נפגע וכמובן הרכילות תתחיל... היות וזה היה אתמול ב15.30 אז אין עם מי לדבר בבנק ורק שלחנו הודעה באינטרנט לפקידה שתחזור דחוף אך כמובן אין עם מי לדבר עד יום ראשון.. אני מרגיש חובה לתבוע את הבנק ורק בגלל העיקרון... איני מעונין לשלם על התביעה אך מחפש מי שמוכן לתבוע את הבנק ובאם התביעה תתקבל מחצית מהסכום ילך למוסד שאחליט לתרום ומחצית לעורך הדין. אשמח אם תחזרו אליי תודה ושבת שלום

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  08:41, 24 בפברואר 2014

  שלום,
  במידה וכרטיס האשראי נחסם ללא סיבה ניתן יהיה לבחון את הוראות חוק איסור לשון הרע ולהגיש תביעה.
  אשמח לעזור,
  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-5444460

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.