בנק פתח לי תיק בהוצאה לפועל - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • דור

נשלח ע"ידור 12:57, 10 במאי 2014

הלוואת הסדר בנק פועלים 98 אלף ריבית שלה זה 85 אלף החזרתי במשך שנה כל חודש 1500 שקל ההלוואה עצמה נשארה על 94 אלף איפה כל הכסף הרב שנתתי כל השנה?אני כבר לא מחזיר ופתחו לי תיק בהוצאה לפועל הבנק רוקן לי תחיים האם זה חוקי ריבית כזאת של שוק אפור ואני בכלל חתמתי על זה כי מה אני מבין לא רציתי להסתבך וזה קרה בסוף

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

17:53, 11 במאי 2014

דור שלום,
    כידוע הלוואות נושאות הצמדה וריבית.
    יש לבחון מסמכי ההלוואה ולוח הסילוקין וכך ניתן יהיה להבין גובה ההחזר ופירעון ההלוואה.
    במידה ונפתח תיק הוצל"פ בגין ההלוואה שלא נפרעה - ניתן לפנות באמצעות עו"ד לבנק ולהגיע להסדר על מנת להסדיר החוב.
    אשמח לעזור,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.