פתיחת חשבון עובר ושב בחו"ל - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • צבי

  נשלח ע"יצבי 19:49, 7 באפריל 2015

  אני עובד בחברה ישראלית (בינלאומית) בחו"ל. אני מקבל משכורת וחייב לפתוח חשבון עו"ש בבנק מקומי (חו"ל). הבעיה שהבנק המקומי (בחו"ל) לא רוצה לפתוח לי חשבון מבלי שיקבלו מסמך שנקרא: " Reference" מהבנק שלי בארץ (בנק לאומי). אמנם מסמך כזה קיבלתי מהבנק בארץ, שאינו מקובל על הבנק בחו"ל ודורש שהבנק עצמו ישלח לבנק בחו"ל את המסמך. עד עכשיו איני מצליח לגרום לבנק לאומי בארץ, שישלח לדואר האלקטרוני של הבנק בחו"ל את המסמך ואפילו (אם יש צורך) שידברו ביניהם. כרגע נראה לי שאני תקוע במערכת בירוקרטית שלא מאפשר לי בגלל בעיות משפטיות של הבנק לבצע את המטלה הנ"ל. שאלתי - האם נכון הצעד הנ"ל, שהבנק בארץ אומר שאסור לו לשלוח דואר אלקטרוני לבנק בחו"ל ? איך אני יכול לפתור את הבעיה ע"י זה שיחויבו לבצע את הפעולה הנ"ל. הערה: אני עובד כבר שלושה חודשים בחו"ל ואיני יכול לקבל משכורת כי אין לי לאן "להכניס" את הכסף !!!

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  10:15, 15 באפריל 2015

  צבי שלום,
  ניתן לפנות לשירות לקוחות של בנק לאומי בסניף המרכזי בת"א או לבקש מהבנק בחו"ל לקבל את הטופס הרצוי ולהעביר לסניף בארץ על מנת שיחתמו ויעבירו בחזרה.
  בהצלחה,
  עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-9440550

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.