הדייר עושה מה שרוצה בבית השכור בלי לדווח לי ולקבל את רשותי - פורום פינוי שוכר

שאלה חדשה
 • ירון

  נשלח ע"יירון 08:50, 23 בדצמבר 2013

  השכרתי דירה לבחור לפני חצי שנה בחוזה כתוב שעל כל שינוי בדירה (כמו הוספת מדף על הקיר וכו') הוא צריך לדווח לי ולקבל את רשותי. בהתחלה הוא באמת היה בקשר איתי אבל אז הוא הפסיק. הבית שבו הוא גר הוא בית פרטי וראיתי שהוא הוסיף נדנדה על עץ מבלי לשאול אותי. זה עיצבן אותי מאוד. מה עליי לעשות? הזכרתי לו שוב שהוא צריך לשאול אותי והוא התנצל. מתי זה עובר את הגבול ואני יכול להפסיק את החוזה מבלי להיתבע על אי כיבוד חוזה?

  השב
 • 13:15, 23 בדצמבר 2013

  כאשר ישנם שינויים מהותיים במבנה אשר עשויים לגרום לו נזק או חיבורים של קבע או בניה נוספת בנכס, לא נראה כי הנדנדה עונה על מצב זה היות שמדובר במבנה שניתל לפרק.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שרון אלה כהן

מנהל הפורום: עו"ד שרון אלה כהן

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים. שותפה במשרד עו"ד אלה כהן עורכי דין העוסק בתחום המ
למידע נוסף

053-9378378 חיוג
הודעה

בעלי נכסים בין אם המדובר בנכס לצורכי מגורים או למטרות עסקיות, משכירים נכסים בשווי של מאות אלפי ולעיתים מיליוני שקלים לדיירים. לעיתים דיירים אלו מפרים את ההסכם בצורות שונות באופן שגורם נזקים לבעלי הנכסים, והדבר מצריך את פינויים. חשוב לדעת כי ההתנהלות מול חוזה שכירות הינה עניין משפטי מורכב מאין כמוהו. מחלוקות בנוגע לפרשנות הסכם שכירות והפרות חוזה למיניהם, מונחות חדשות לבקרים בפני הערכאות המשפטיות. ובמקרים רבים לאור הפרת החוזה מצריכים את פינויו של הדייר. אי לכך, מומלץ שלא להתנהל מול חוזה שכירות ללא קבלת ייעוץ משפטי. פורום פינוי דייר נפתח על מנת לספק מענה משפטי ראשוני לגולשים הזקוקים לסיוע בתחום זה.