ניתוק חשמל ומים לאחר קבלת פסק דין ותאריך פינוי - פורום פינוי שוכר

שאלה חדשה
 • עידו

  נשלח ע"יעידו 12:41, 5 בינואר 2014

  אני משכיר דירה. השוכר לא משלם זה החודש ה 14. יש בידי פסק דין ותאריך פינוי מהוצאה לפועל. האם כדי לחסוך את ה 2400 ₪ להוצאה לפועל ע"י ניתוק הדירה מחשמל ומים?

  השב
 • 15:56, 8 בינואר 2014

  לאור צו הפינוי הני מניח שניתן לעשות זאת, אך כדאי במקיל להשלים את הליך הפינוי

  תגובה
 • 00:22, 19 בינואר 2014

  תודה לך עו"ד קובי המלומד.
  גם אני מתמודד עם אותה השאלה - אני מבין שזהו תחום אפור, משום שנברתי בכל הפסיקות שהיו לנגד עיני, ולא ראיתי איזכור מפורש לשאלה הנ"ל. אפשר וסיבת הדבר, שדייר שהוצא נגדו צו פינוי מבית משפט, וכאמור אינו פועל על פיו, חושש להתלונן בפני בית משפט בטענת הקוזק הנגזל, ולפיכך אין על כך פסיקות מפורשות.
  ברצוני לשאול - אני מעריך שאחרי ניתוק המים והחשמל, הדייר לא יוכל להמשיך להתגורר בדירה, אלא יצא לדירה אחרת. שאלתי, מה אני אמור לעשות במקרה שעל "פרנציפ" ישאיר חלק מחפציו בדירה כדי למנוע ממני להכנס אליה - האם רשאי אני לבד לפנות את חפציו למקום אחר - או לחלופין פשוט להחליף מפתח בדירה, ואז לא יוכל הוא לקחת את חפציו.
  תודה וסליחה על האריכות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שרון אלה כהן

מנהל הפורום: עו"ד שרון אלה כהן

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים. שותפה במשרד עו"ד אלה כהן עורכי דין העוסק בתחום המ
למידע נוסף

053-9378378 חיוג
הודעה

בעלי נכסים בין אם המדובר בנכס לצורכי מגורים או למטרות עסקיות, משכירים נכסים בשווי של מאות אלפי ולעיתים מיליוני שקלים לדיירים. לעיתים דיירים אלו מפרים את ההסכם בצורות שונות באופן שגורם נזקים לבעלי הנכסים, והדבר מצריך את פינויים. חשוב לדעת כי ההתנהלות מול חוזה שכירות הינה עניין משפטי מורכב מאין כמוהו. מחלוקות בנוגע לפרשנות הסכם שכירות והפרות חוזה למיניהם, מונחות חדשות לבקרים בפני הערכאות המשפטיות. ובמקרים רבים לאור הפרת החוזה מצריכים את פינויו של הדייר. אי לכך, מומלץ שלא להתנהל מול חוזה שכירות ללא קבלת ייעוץ משפטי. פורום פינוי דייר נפתח על מנת לספק מענה משפטי ראשוני לגולשים הזקוקים לסיוע בתחום זה.