צעדים לקראת פינוי שוכר לא משלם - פורום פינוי שוכר

שאלה חדשה
 • יוני

  נשלח ע"ייוני 09:12, 22 בינואר 2014

  שלום בחוזה כתוב שאם השוכר אינו משלם את שכר הדירה במשך חודשיים אני רשאי להוציא את החפצים שלו מהדירה. הוא לא מוכן להתפנות מהדירה והוא גם לא משלם. מה יגרור מבחינתי פחות הוצאות ועצבים? להחליף את המנעול? להזמין משטרה? להוציא את החפצים שלו החוצה? האם יש פעולה שאני אעשה שהיא בניגוד לחוק והוא יוכל לתבוע אותי כנגד?

  השב
 • 11:00, 22 בינואר 2014

  כל הצעדים שמנית הם בניגוד לחוק כל עוד אין צו פינוי של בית המשפט עליך להגיש תביעה לפינוי ורק אחרי שהיא תתקבל תוכל לפנותו בפועל

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שרון אלה כהן

מנהל הפורום: עו"ד שרון אלה כהן

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים. שותפה במשרד עו"ד אלה כהן עורכי דין העוסק בתחום המ
למידע נוסף

053-9378378 חיוג
הודעה

בעלי נכסים בין אם המדובר בנכס לצורכי מגורים או למטרות עסקיות, משכירים נכסים בשווי של מאות אלפי ולעיתים מיליוני שקלים לדיירים. לעיתים דיירים אלו מפרים את ההסכם בצורות שונות באופן שגורם נזקים לבעלי הנכסים, והדבר מצריך את פינויים. חשוב לדעת כי ההתנהלות מול חוזה שכירות הינה עניין משפטי מורכב מאין כמוהו. מחלוקות בנוגע לפרשנות הסכם שכירות והפרות חוזה למיניהם, מונחות חדשות לבקרים בפני הערכאות המשפטיות. ובמקרים רבים לאור הפרת החוזה מצריכים את פינויו של הדייר. אי לכך, מומלץ שלא להתנהל מול חוזה שכירות ללא קבלת ייעוץ משפטי. פורום פינוי דייר נפתח על מנת לספק מענה משפטי ראשוני לגולשים הזקוקים לסיוע בתחום זה.