דמי שכירות כשאין הסכם שכירות - פורום פינוי שוכר

שאלה חדשה
 • דחוף בבקשה

  נשלח ע"ידחוף בבקשה 00:00, 8 במאי 2014

  שלום רב, אני ובן זוגי שכרנו דירה ולימים הדירה נמכרה לאחר, תוך כדי שנשארנו בדירה ודמי השכירות שולמו ישירות לבעלים החדשים. נציין כי לא ערכנו איתו הסכם שכירות כלל. בשלב מסוים, חדלנו מלשלם באמצעות צקים ובמקום זה שילמנו מזומן מבלי לקבל אסמכתא, ושכר זה הועבר לידיו של אדם מטעמו שנהג להגיע לדירה ולקחת את התשלום. רק לפני כארבעה חודשים חדלנו מלשלם עקב בעיות כלכליות תוך שאנחנו לא מתחמקים מהתשלום ורוצים להסדירו מולו. אלא ש....לפני כשבוע קיבלנו תביעה כספית ע"ס כ- 90,000 ש"ח. האם להגיש כתב הגנה ותוך כמה זמן? עלות עו"ד בערך ומה אמורה לכלול? איזה טענת הגנה טובה יכולים אנחנו להעלות לפי המקרה המתואר?

  השב
 • 09:22, 8 במאי 2014

  כתב הגנה יש להגיש תוך 30 יום מיום קבלת התביעה כתב ההגנה צריך לכלול את טענותיכם רצוי להיוועץ עם עוד לשם כך היות שיש צורך בייעוץ פרטני

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שרון אלה כהן

מנהל הפורום: עו"ד שרון אלה כהן

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים. שותפה במשרד עו"ד אלה כהן עורכי דין העוסק בתחום המ
למידע נוסף

053-9378378 חיוג
הודעה

בעלי נכסים בין אם המדובר בנכס לצורכי מגורים או למטרות עסקיות, משכירים נכסים בשווי של מאות אלפי ולעיתים מיליוני שקלים לדיירים. לעיתים דיירים אלו מפרים את ההסכם בצורות שונות באופן שגורם נזקים לבעלי הנכסים, והדבר מצריך את פינויים. חשוב לדעת כי ההתנהלות מול חוזה שכירות הינה עניין משפטי מורכב מאין כמוהו. מחלוקות בנוגע לפרשנות הסכם שכירות והפרות חוזה למיניהם, מונחות חדשות לבקרים בפני הערכאות המשפטיות. ובמקרים רבים לאור הפרת החוזה מצריכים את פינויו של הדייר. אי לכך, מומלץ שלא להתנהל מול חוזה שכירות ללא קבלת ייעוץ משפטי. פורום פינוי דייר נפתח על מנת לספק מענה משפטי ראשוני לגולשים הזקוקים לסיוע בתחום זה.