צו פינוי מדירה שמי שגר בה לא מוכן לשלם שכירות או להתפנות ממנה - פורום פינוי שוכר

שאלה חדשה
 • נדב

  נשלח ע"ינדב 10:57, 29 ביוני 2016

  דוד שלי הוריש לי דירה שבבעלותו. לפני 7 שנים בן דוד שלי (לא בן שלו) נכנס לדירה בהיתר של דוד שלי וכל השנים הוא גר בה בלי לשלם לדוד שלי שכירות. אחרי שירשתי את הדירה פניתי לבן דוד שלי ואמרתי לו שאני מוכן לתת לו לגור בדירה עם שכר דירה. בן דוד שלי לא מוכן לשלם וגם לא מוכן להתפנות מהדירה. האם אני יכול להגיש נגדו צו פינוי?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד שרון אלה כהן

  עו"ד שרון אלה כהן,מנהל הפורום

  13:01, 29 ביוני 2016

  שלום רב,
  בפנייתך לא צוין על שם מי הדירה ? האם קיבלת צו ירושה ? קיים הליך מהיר לפינוי מושכר אך יש לבדוק את כל הפרמטרים בטרם הפנייה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שרון אלה כהן

מנהל הפורום: עו"ד שרון אלה כהן

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים. שותפה במשרד עו"ד אלה כהן עורכי דין העוסק בתחום המ
למידע נוסף

053-9378378 חיוג
הודעה

בעלי נכסים בין אם המדובר בנכס לצורכי מגורים או למטרות עסקיות, משכירים נכסים בשווי של מאות אלפי ולעיתים מיליוני שקלים לדיירים. לעיתים דיירים אלו מפרים את ההסכם בצורות שונות באופן שגורם נזקים לבעלי הנכסים, והדבר מצריך את פינויים. חשוב לדעת כי ההתנהלות מול חוזה שכירות הינה עניין משפטי מורכב מאין כמוהו. מחלוקות בנוגע לפרשנות הסכם שכירות והפרות חוזה למיניהם, מונחות חדשות לבקרים בפני הערכאות המשפטיות. ובמקרים רבים לאור הפרת החוזה מצריכים את פינויו של הדייר. אי לכך, מומלץ שלא להתנהל מול חוזה שכירות ללא קבלת ייעוץ משפטי. פורום פינוי דייר נפתח על מנת לספק מענה משפטי ראשוני לגולשים הזקוקים לסיוע בתחום זה.