תביעה לצו פינוי מושכר - פורום פינוי שוכר

שאלה חדשה
 • אורן

  נשלח ע"יאורן 13:49, 3 בדצמבר 2013

  הגשתי 'תביעה לפינוי מושכר' עקב דייר שאינו משלם שכ"ד. לפני מעל לחודש, השופט כתב החלטה שעל הנתבע להגיש כתב הגנה עם ראיות ששילם שכ"ד, אחרת, יוצא מהמושכר. הנתבע הגיש כתב הגנה ללא כל ראיות (רק תצהיר שמשלם שכ"ד). מאז כבר הגשתי "בקשה למתן פס"ד בהעדר הגנה" - לה לא ניתנה כל החלטה. אח"כ הגשתי "בקשה למתן פס"ד ולחילופין קביעת מועד דיון" - ואין כל החלטה. כבר עברו 30 יום מיום הגשת כתב ההגנה ועדיין אין פס"ד או מועד לדיון. מה אוכל לעשות במצב זה?

  השב
 • 19:02, 3 בדצמבר 2013

  רצוי להפנות בקשה למזכירות על מנת לקבוע מועד דיון
  אני מניח שבית המשפט לא יתן פסק דין אפילו אם הנתבע הגיש רק תצהיר
  לעיתים בקשות נופלות בין הכיסאות יש לבדוק שהבקשות הקודמות הוגשו והוקלטו

  על כל פנים כדאי לקבל ייעוץ מטי בניהול התיק היות שיש שלאור הגשת תצהיר הדייר יהיה דיון וכן הוכחות על מנת לבדוק את הטענות העובדתיות

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שרון אלה כהן

מנהל הפורום: עו"ד שרון אלה כהן

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים. שותפה במשרד עו"ד אלה כהן עורכי דין העוסק בתחום המ
למידע נוסף

053-9378378 חיוג
הודעה

בעלי נכסים בין אם המדובר בנכס לצורכי מגורים או למטרות עסקיות, משכירים נכסים בשווי של מאות אלפי ולעיתים מיליוני שקלים לדיירים. לעיתים דיירים אלו מפרים את ההסכם בצורות שונות באופן שגורם נזקים לבעלי הנכסים, והדבר מצריך את פינויים. חשוב לדעת כי ההתנהלות מול חוזה שכירות הינה עניין משפטי מורכב מאין כמוהו. מחלוקות בנוגע לפרשנות הסכם שכירות והפרות חוזה למיניהם, מונחות חדשות לבקרים בפני הערכאות המשפטיות. ובמקרים רבים לאור הפרת החוזה מצריכים את פינויו של הדייר. אי לכך, מומלץ שלא להתנהל מול חוזה שכירות ללא קבלת ייעוץ משפטי. פורום פינוי דייר נפתח על מנת לספק מענה משפטי ראשוני לגולשים הזקוקים לסיוע בתחום זה.