אזרחות ישראלית לתינוק שנולד בחו"ל וללא יהודיה - פורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד של זרים בישראל

שאלה חדשה
 • נתן

  נשלח ע"ינתן 10:09, 2 ביולי 2015

  אני יהודי-ישראלי שחי בחו"ל עומד להיוולד לי ילד מבת הזוג שלי שהיא לא יהודיה. אחרי שהילד יוולד אנחנו נעבור לגור בארץ. האם בני יקבל אזרחות ישראלית כשנגיע לארץ? האם בת זוגתי תקבל אזרחות ישראלית? האם צריך להסדיר את זה לפני שאנחנו נגיע לארץ?

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

  עו"ד עופר אקשטיין,מנהל הפורום

  11:26, 13 ביולי 2015

  שלום רב, ראשית מזל טוב, הבן יקבל אזרחות כבן לאזרח ישראלי לאחר הוכחת אבהות, מהשאלה, לא ברור האם אתם נישואים ? ולכן במידה ולא בכדי להוכיח כי אתה אביו, משרד הפנים עשוי לדרוש פסק דין כי אתה אביו או תעודת לידה מתורגמת ומאומתת כי אתה אביו. בת הזוג לא תקבל אזרחות ישראל אלא תכנס להליך מדורג ותקבל אשרת שהייה לאחר הוכחת הקשר ביניכם. לפיכך במקרה זה מומלץ לפנות לעורך דין אם הגעתכם לארץ ואף בטרם לכך. משרדי מתמחה בנושאים אלה ולכן הינך מוזמן ליצור עימי קשר בהקדם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכאל דקר

מנהל הפורום: עו"ד מיכאל דקר

חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008. מתמחה בליטיגציה אזרחית, מסחרית, ומנהלית, בעל ניסיון בייצוג לקוחות מו
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות הנוגעות בטיפול בבקשות מכל סוג להסדרת מעמד של זרים בישראל, כגון: מה ניתן לעשות כנגד החלטות סירוב של משרד הפנים בבקשת להסדרת מעמד מכל סוג של זרים בישראל, האם ניתן לבטלם? לשנותם?  מה הוא ערר? מה עושים זוג או זר כנגד החלטה שדוחה את הערר? כיצד מבטלים החלטות של וועדות השגה? כיצד ניתן להוציא אזרחות ישראלית?

הפורום יתמקד בביאור ויעוץ ראשוני לאנשים שנתקלים במחסות וסבך הבירוקרטיה במשרד הפנים בהיבט הספציפי של הסדרת מעמד של זרים בישראל והוצאת אזרחות ישראלית.