תושב קבע רוצה לקבל אזרחות ישראלית - פורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד של זרים בישראל

שאלה חדשה
 • גרה

  נשלח ע"יגרה 16:11, 21 ביולי 2015

  שלום. אני חי בארץ ישראל 20 שנה. כל הזמן הזה אני תושב קבע. אני רוצה לקבל אעזרחות בארץ. ביקשתי ממשרד הפנים והם החזירו לי תשובה כזאת "הריני להודיעך כי בהתאם למידע שנתקבל מגורמי הבטחון משרד הפנים שוקל לסרב את בקשתך מהטטעמים כמפורט להלן : "------------". באפשרותך להעביר תגובתך בכתב ללשכת רשות האוכלוסין תוך 30 ימים מהום ככל שבתגובתך נטענות עובדות יש לצרף תצהיר בפנים עורך לתגובה. אני רוצה לבקש עזרה מעורך דין שילווה אותי כל הדרך לקבלת האזרחות הזאת אבל אני לא רוצה שיתפסו טרמפ על חוסר הידע שלי בנושא. האם יש סיכוי לקבל אזרחות ? ומה בדיוק אני צריך לעשות כדי לקבל את זה האזרחות בישראל?

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

  עו"ד עופר אקשטיין,מנהל הפורום

  16:16, 22 ביולי 2015

  שלום רב, חסרים פרטים כדי לתת לך תשובה מלאה בעניין הסיכוי לקבל אזרחות, לא ציינת מכוח מה קבלת מעמד קבע ולא ברור איזה מידע נתקבל מגורמי הביטחון שלפיו שוקל משרד הפנים לסרב לבקשתך ורק לאחר בדיקת התיק ניתן יהיה לקבוע את הסיכוי לקבל אזרחות. משרדי מתמחה בנושא זה ולכן אשמח עם תיצור עימי קשר בעניין יעוץ ו/או ייצוג בעניין קבלת אזרחות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכאל דקר

מנהל הפורום: עו"ד מיכאל דקר

חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008. מתמחה בליטיגציה אזרחית, מסחרית, ומנהלית, בעל ניסיון בייצוג לקוחות מו
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות הנוגעות בטיפול בבקשות מכל סוג להסדרת מעמד של זרים בישראל, כגון: מה ניתן לעשות כנגד החלטות סירוב של משרד הפנים בבקשת להסדרת מעמד מכל סוג של זרים בישראל, האם ניתן לבטלם? לשנותם?  מה הוא ערר? מה עושים זוג או זר כנגד החלטה שדוחה את הערר? כיצד מבטלים החלטות של וועדות השגה? כיצד ניתן להוציא אזרחות ישראלית?

הפורום יתמקד בביאור ויעוץ ראשוני לאנשים שנתקלים במחסות וסבך הבירוקרטיה במשרד הפנים בהיבט הספציפי של הסדרת מעמד של זרים בישראל והוצאת אזרחות ישראלית.