• 4 ביולי 2016

  שינוי ויזה של עובדת זרה שנמצאת בקשר רומנטי עם ישראלי

  אזרח ישראלי התחיל בקשר רומנטי עם אישה שהיא עובדת זרה שנמצאת בארץ עם ויזת עבודה. העובדת רוצה להפסיק לעבוד בעבודתה ולעבור לגור עם האזרח הישראלי. האם היא תאבד את הויזה שלה אם היא לא תעבוד והאם יש דרך להוציא בשבילה ויזה שלא תחייב אותה לעבוד אבל תתן לה להישאר בארץ עם בן זוגה הישראלי כידועים בציבור?

  4 ביולי 2016
 • מנהל הפורום עו"ד עופר אקשטיין 25 ביולי 2016

  שינוי ויזה של עובדת זרה שנמצאת בקשר רומנטי עם ישראלי

  שלום רב, בני הזוג צריכים להגיש בקשה להסדרת מעמד בהתאם לנוהל משרד הפנים, עד לאישור הבקשה במשך מספר חודשים בת הזוג תקבל אשרת תייר, או שתשהה בארץ ללא אשרה כלל בסטטוס בקשה באופן חוקי עד לאישור הבקשה, לאחר אישור הבקשה היא תקבל אשרת שהייה ועבודה כבת זוג של אזרח ישראלי. משרדי מתמחה בנושא זה ואשמח לסייע לכם דבר ועניין בנושא זה.

  25 ביולי 2016
  • 3 באפריל 2017

   שינוי ויזה של עובדת זרה שנמצאת בקשר רומנטי עם ישראלי

   שלום רב. אימי מטופלת בביתה עי"מטפלת זרה טובה ונאמנה מסרי לנקה. כמובן עם ויזת עבודה כחוק .שאלתי היא : שאנתנו מעוניינים לחיות כזוג חיים משותפים מה עלי לעשות ? האם כדאי לי להתחיל את התהליך מעכשיו כשהיא עדיין מטפלת באימי מבלי לפגוע בהמשך עבודתה כרגע ?.או האם תהייה לי אפשרות להתחיל בתהליך לאחר ימי חייה של אימי מבלי שהעובדת תידרש לעזוב את הארץ ?. בכבוד רב.

   3 באפריל 2017
  • 1 בפברואר 2017

   שינוי ויזה של עובדת זרה שנמצאת בקשר רומנטי עם ישראלי

   עובדת זרה מטפלת באישה סיעודית, שנמצאת בקשר עם אזרח ישראלי , בהריון אתו בחודש חמישי, נישאה לו בנפאל , אולם בארץ הנישואין לא מוכרים..
   מה עליה לעשות על מנת להתאזרח ולשחרר את רשיון העבודה שלה כזרה, על מנת להעבירו לעובדת אחרת שתחליפה בטיפול באשה סיעודית.
   האם רישום ידועה בציבור שלו , יסיע? או מה הדרך הפשוטה וקצרה ביותר לשנות את הסטטוס שלה , כדי שתוכל להיות תושבת ישראל.

   1 בפברואר 2017
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?