שינוי ויזה של עובדת זרה שנמצאת בקשר רומנטי עם ישראלי - פורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד של זרים בישראל

שאלה חדשה
 • נורית

  נשלח ע"ינורית 12:11, 4 ביולי 2016

  אזרח ישראלי התחיל בקשר רומנטי עם אישה שהיא עובדת זרה שנמצאת בארץ עם ויזת עבודה. העובדת רוצה להפסיק לעבוד בעבודתה ולעבור לגור עם האזרח הישראלי. האם היא תאבד את הויזה שלה אם היא לא תעבוד והאם יש דרך להוציא בשבילה ויזה שלא תחייב אותה לעבוד אבל תתן לה להישאר בארץ עם בן זוגה הישראלי כידועים בציבור?

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

  עו"ד עופר אקשטיין,מנהל הפורום

  16:04, 25 ביולי 2016

  שלום רב, בני הזוג צריכים להגיש בקשה להסדרת מעמד בהתאם לנוהל משרד הפנים, עד לאישור הבקשה במשך מספר חודשים בת הזוג תקבל אשרת תייר, או שתשהה בארץ ללא אשרה כלל בסטטוס בקשה באופן חוקי עד לאישור הבקשה, לאחר אישור הבקשה היא תקבל אשרת שהייה ועבודה כבת זוג של אזרח ישראלי. משרדי מתמחה בנושא זה ואשמח לסייע לכם דבר ועניין בנושא זה.

  תגובה
 • 09:39, 1 בפברואר 2017

  עובדת זרה מטפלת באישה סיעודית, שנמצאת בקשר עם אזרח ישראלי , בהריון אתו בחודש חמישי, נישאה לו בנפאל , אולם בארץ הנישואין לא מוכרים..
  מה עליה לעשות על מנת להתאזרח ולשחרר את רשיון העבודה שלה כזרה, על מנת להעבירו לעובדת אחרת שתחליפה בטיפול באשה סיעודית.
  האם רישום ידועה בציבור שלו , יסיע? או מה הדרך הפשוטה וקצרה ביותר לשנות את הסטטוס שלה , כדי שתוכל להיות תושבת ישראל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד מיכאל דקר

מנהל הפורום: עו"ד מיכאל דקר

חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008. מתמחה בליטיגציה אזרחית, מסחרית, ומנהלית, בעל ניסיון בייצוג לקוחות מו
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות הנוגעות בטיפול בבקשות מכל סוג להסדרת מעמד של זרים בישראל, כגון: מה ניתן לעשות כנגד החלטות סירוב של משרד הפנים בבקשת להסדרת מעמד מכל סוג של זרים בישראל, האם ניתן לבטלם? לשנותם?  מה הוא ערר? מה עושים זוג או זר כנגד החלטה שדוחה את הערר? כיצד מבטלים החלטות של וועדות השגה? כיצד ניתן להוציא אזרחות ישראלית?

הפורום יתמקד בביאור ויעוץ ראשוני לאנשים שנתקלים במחסות וסבך הבירוקרטיה במשרד הפנים בהיבט הספציפי של הסדרת מעמד של זרים בישראל והוצאת אזרחות ישראלית.