לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
הרי

שימוע ע"י פקיד של רשות ההגירה

שלום רב , אני ואשתי נישאנו בנישואים אזרחיים בקפריסין בפברואר 2011, ומייד התחלנו בהליך מול משרד הפנים עם כל הניירת הנחוצה וקיבלה אשרת א5 והינו אמורים לעבור שימוע אחרון לפני קבלת אזרחות שלה ודרכון ישראלי.באוגוסט 2015 היתה צריכה לנסוע בדחיפות לרומניה, לעזור לכלתה שהיתה בשמירת הריון וסכנת חיים שהיה לה אסור לרדת מהמיטה, על רקע זה התחילה מריבה ביני ובין אשתי , היות ואני סרבתי לנסיעה שלה,לפני השימוע וחששתי שתאבד זכויות אבל היא בשלה, וסופו של דבר הלכנו ועשינו הסכם גירושין אחרי נסיעתה היות וכעסתי עליה מאוד הלכתי למשרד הפנים וביקשתי לסגור את התיק!עברו מספר חודשים געגוי גברו ותפסתי שעשיתי שטות צילצלתי לאשתי ודיברנו יום יום עד שב2016\03\13 שלחתי לה הכרטיס והגיעה לארץ,הפקידים בנתבג לא אישרו את כניסתה לארץ ושלחו אותה חזרה ,לא עזרו כל תחנוני ובקשה לאשר את כניסתה, לאחר מכן נאמר לי במשרד הפנים שהתיק נסגר וחיבים כל הפרוצדורה מחדש כך עשיתי ו ואחרכך הגיעה לארץ שוב באשרת תיירת עכשיו אנחנו עברנו שימוע לפני שבוע ואחרי זה היה אמור הפקיד לתת לה אשרת שהיה ועבודה בישראל. אבל בתום השימוע, במקום לתת את האשרה , הפקיד החזיר את דרכונה חזרה,ולהפתעתי אמר שהם צריכי להחליט והם יצלצלו לי בהמשך,לאחר מכן תוך בירור ביני לבין אשתי הנחנו שהסיבה יכולה להיות כמה טעויות בגרסאות על מתי עשינו קניות, הויזה שלה מסתימת ב2016\08\12. השאלה שלי מה אפשרויות כאן, ומה האפשרויות של משרד הפנים במקרה זה?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד של זרים בישראל