פרטים שמופיעים באתר מסוים ובגוגל - פורום דיני אינטרנט ואפליקציות

שאלה חדשה
 • ישראל

  נשלח ע"יישראל 11:03, 29 באפריל 2014

  הפרטים שלי מופיעים באתר מסוים שבו כתבתי את הפרטים שלי לצורך מסוים וכשכותבים את השם שלי בגוגל ההפרטים שלי מופיעים באתר הזה. פניתי לאתר וביקשתי שיורידו את הפרטים שלי כדי שהם לא יופיעו בגוגל והם אמרו לי פעמיים שהם הורידו את הפרטים אבל עדיין הפרטים לא ירדו מגוגל וזה מביך אותי מאוד. אני חושב שבאתר הם עובדים עליי כשהם אומרים לי שהם הורידו את הפרטים כי עובדה שזה בגוגל. מה אני יכול לעשות כדי לוודא שהפרטים שלי יירדו מהאתר הזה לתמיד?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אמיר פלמרי

  עו"ד אמיר פלמרי,מנהל הפורום

  15:46, 1 במאי 2014

  שלום ישראל, לא ברור באיזה אתר מדובר ומהם תנאי השימוש בו. יכול להיות שאין זה מחובתם להוריד את הפרטים שלך. אני מציע לבדוק את תנאי השימוש ולפנות אליהם שוב בבקשה להוריד את פרטיך. בברכה, * האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא. בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אמיר פלמרי

מנהל הפורום: עו"ד אמיר פלמרי

עו"ד אמיר פלמרי הוא בעל תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר שני במנהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת בוסטון
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

קניין רוחני (Intellectual Property) מתייחס לזכויות שונות הניתנות לממציאי יצירות או נכסים "לא מוחשיים".
יש לכם רעיון, אפליקציה לסמארטפון או אתר אינטרנט ייחודי, האם ניתן להגן עליהם מפני העתקה? מה מותר ומה אסור בניהול אתר אינטרנט או אפליקציה? מה הם הכלים בהם ניתן להשתמש במקרים של הפרה/העתקה? מטרת הפורום היא ליצור מסגרת לקבלת מענה לשאלות דומות ולהעניק מידע נוסף אודות דיני אינטרט בפרט וקניין רוחני בכלל.
 
המידע המוצג בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו. הסתמכות על המידע המוצג כאן הינה באחריות הקוראים בלבד