סילוק הבן מהבית ע"י אביו - פורום סכסוכים במשפחה

שאלה חדשה
 • בן

  נשלח ע"יבן 14:07, 16 באפריל 2016

  ההורים שלי גרושים אמא שלי אשר יצאה מהבית ויתרה לאבי ונתנה לו שהוא ישאר בבית אך חתמה עימו חוזה כי אינו יכול להוציא את הילדים מהבית לפני שהם רוצים לצאת מבחירה שלהם או שהם התחתנו והאב לא מעוניין בכלות/חתנים.יש לציין כי אני רווק בן 26 אבא שלי סילק אותי מהבית לאחר מריבה איתו ועם אחותי החליף צילינדר כדי שלא אוכל להיכנס מצייין בזו שכל זה נעשה מהיום להיום אני צריך למצוא כל יום איפה לישון ואין לי גישה לדברים שלי שנמצאים בבית הבנתי שיש דבר כזה צו מניעה אם תוכל להגיד לי איפה אני מגיש את זה ולמי לפנות או האם ש לך המלצה אחרת אשמח לשמוע

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יעקב שמשי

  יעקב שמשי,מנהל הפורום

  10:43, 20 באפריל 2016

  שלום בן. בשיחה אישית איתך הבנתי שהפניה כבר לא רלוונטית. בכל אופן, רק בתמצית, ככלל הורים אינם חייבים להחזיק בביתם ילד בגיר, אך מצד שני אינם יכולים לפנות ילד "מהיום להיום", בהיעדר עילה ממשית, בוודאי שיש לאפשר ליטול חפצים אישיים. במקרה זה, הנך טוען לקיומו של הסכם מיוחד ולכן בוודאי ישנה חשיבות לתוכנו, ולא ניתן לאמר משהו משמעותי ללא בדיקת ההסכם ממש. לבית המשפט לענייני משפחה הסמוך למקום מגוריכם סמכות ליתן צווי מניעה וכל סעד שראוי לתתו לפי הנסיבות והדין. הנני חוזר להתחלה, כי הבנתי שהפניה כבר לא רלוונטית, אם בכל זאת הנך זקוק לעזרה בעניין זה, מציע לך לפנות מיד לעו"ד העוסק בתחום. בהצלחה.

  יעקב שמשי

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יעקב שמשי

מנהל הפורום: עו"ד יעקב שמשי

בעל תואר במשפטים (LL.B) של האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר ראשון בכלכלה של האוניברסיטה העברית ותוא
למידע נוסף

053-9374679 חיוג
הודעה
פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לסכסוכים משפחתיים בין בני משפחה רחוקים וקרובים, סכסוכים בין בני זוג, מאבקי ירושה, אלימות במשפחה, עסקים משפחתיים, מחלוקות בין הורים לאחר הגירושין ועוד.