נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד יעקב שמשי

27
שנות נסיון
עברית
עברית
בן יהודה 34, ירושלים
בן יהודה 34, ירושלים

עו"ד יעקב שמשי הוא בעל תואר במשפטי, כלכלה ומנהל עסקים. עו"ד שמשי מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט השונים, מבית המשפט השלום ועד העליון וכן בבתי הדין הרבניים, בלשכת ההוצאה לפועל ובפני גופים משפטיים ומנהליים אחרים.

envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד שמשי יעקב מעניק שירותים משפטיים כבר יותר מ- 20 שנה. הותק, הניסיון, הידע וההבנה המעמיקה בתחום המשפט האזרחי, מאפשרים לו ללוות את לקוחותיו במסירות רבה ולספק להם את המענה הטוב ביותר, בהתאם לנסיבות המקרה.

 

בין היתר עו"ד שמשי מטפל בתיקים משפטיים בנושאים הבאים:

·        דיני משפחה

·        דיני חוזים

·        פשיטת רגל

·        דיני תאגידים

·        קניין ומקרקעין

·        ייצוג משפטי

 

עו"ד שמשי מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט השונים, מבית המשפט השלום ועד העליון וכן בבתי הדין הרבניים, בלשכת ההוצאה לפועל ובפני גופים משפטיים ומנהליים אחרים.

 

רקע אקדמי

את התואר במשפטים קיבל עו"ד שמשי מהאוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1994. לאחר התמחותו וקבלת רישיון עורך דין. למד גם כלכלה באוניברסיטה העברית ומינהל עסקים במכללה למינהל. כל אלה סייעו לו לעזור ללקוחותיו בעניינים רבים, לרבות: עסקאות, הליכים מנהליים ומשפטיים וכו'.

 

האני מאמין של עו"ד יעקב שמשי

בהליכים משפטיים, מכל סוג שהוא, חשוב לקבל סיוע מעורך דין בקי, מנוסה ובעל ידע נרחב בתחום. אין מקום לטעויות, מאחר וכל טעות עלולה לעלות ביוקר ולהשפיע על חייכם. מקצועיות חסרת פשרות היא המפתח לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

עו"ד שמשי חרת על דגלו לשרת את לקוחותיו בנאמנות ובמסירות, להשיג עבורם את מקסימום התועלת ולבנות עבורם אסטרטגיה משפטית שתשרת אותם על הצד הטוב ביותר. כל זאת, מתוך תחושת שליחות כעורך דין, שעליו להגן על טובת הלקוחות, לאורך כל ההליך המשפטי. עו"ד שמשי שם בראש מעייניו  את צורכי הלקוח, לאחר שהבין אותם לעומקם וכן את התמונה המלאה של המקרה, כדי לייצג באופן המיטבי מול הגורמים השונים. כך,  בעת בניית האסטרטגיה המשפטית, הוא מנתח, מזהה ומבין את האינטרסים של המעורבים בעניין, כדי לצפות מראש את המשמעויות וההשלכות של כל צעד אפשרי, ובראשונה ככל שניתן, למצוא את הדרך אל העמק השווה, פתרון שיהיה מוסכם על כל הצדדים.

 

איקידו בעולם המשפטי

כתלמיד וכמדריך לאיקידו, הוא החליט לאמץ את צורת החשיבה האופיינית לאומנות הלחימה הזו גם לעולם המשפט: האיקידו היא תורת ההרמוניה, מציעה שיטה להגנה עצמית ללא שימוש באלימות, אלא באמצעות פתרונות של שלום גם בעת מחלוקת ומצוקה, הסכמה ולא הכנעה, תוך הבנה והתחשבות ב'אחר'. התנועות הזורמות והעגולות, האסתטיקה ההרמונית, השמירה על החיים, עקרונות עמוקים של אחדות גוף ונפש-השתלבות-הובלה- שליטה-רגיעה, חברו לשלמות מלאה, לדרך חיים, אותה הוא  לומד ומלמד בדוג'ו באוניברסיטה העברית שבירושלים, ומיישם במסגרת עיסוקו המקצועי.