תביעה קוליטיבית נגד המשטרה והחוקרים על שיבוש ראיות והוכחות - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • אייל

  נשלח ע"יאייל 13:19, 26 בפברואר 2015

  משפחתנו נסעה לבית קברות לאזכרה לבן משפחה, בכניסתם נתקלו באלימות מצד השומר, השומר התיז גז פלפל וחטף כנראה מהלומה בפניו איננו יודעים אם כתוצאה ממי מאיתנו או מחפץ כל שהוא שפגע בו תוך כדי השתוללות חסרת הרסן שלו. הוגשו תלונות משני הצדדים, ידוע לנו שהשומר הוא בעל עבר דומה למכביר. ובכל זאת המשטרה בחרה לתבוע את משפחתנו בעלת אנשים מבוגרים יחסית בין הגיליאים 67 ל45 - אנו חושבים שיש לשומר קשרים במשטרה. בסרט שמתלווה לתיק ניכרים סימני עריכה ורק קטעים ממנו מוצגים. מה אנחנו יכולים לעושות במקרה שנזדכה, האם אנחנו יכולים לתבוע את המשטרה את החוקרים?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  14:01, 28 בפברואר 2015

  שלום אייל,
  המלצתי המידית היא שמשפחתך, בעיקר החשודים, ייוועצו בדחיפות עם עו"ד מומחה בפלילים. אין להקל ראש לרגע במצב בו הם נמצאים. תפקידו של עורך דין פלילי במסגרת עבירות אלימות הינו תפקיד חשוב ביותר. רק עורך דין מנוסה ומקצועי יוכל לבחון כראוי את תיק החקירה שנפתח נגדכם ולגבש יחד איתכם קו הגנה ברור.

  רק לאחר עיון בתיק החקירה וגיבוש קו ההגנה קובעים את הפעולות המתבקשות, כולל הגשת תלונות ותביעות כנגד כל מי שלא פעלו כנדרש או מצופה מהם.
  עבירות אלימות והפרת הסדר הציבורי חייבות לבחון גם את התנהגות האחראים על השמירה והסדר, סמכותם, שיקול דעתם ועוד...

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.