מה כולל צו הרחקה - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
 • ע

  נשלח ע"יע 10:34, 25 במרץ 2015

  בן זוגי לשעבר כותב עליי דברים בפייסבוק ומדבר עליי ומשקר על דברים שקשורים אליי הוא קיבל צו הרחקה ממני לפני שבועיים האם מה שהוא כותב ומדבר עליי זה לא חלק מצו ההרחקה?

  השב
 • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

  עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

  16:35, 25 במרץ 2015

  שלום,
  לצורך מתן תשובה ראויה אבקש להשלים פרטים כדלקמן: ממי הוא קיבל צו הרחקה?, באיזו מסגרת? (משטרה או בבית משפט), האם הכוונה לצו הגנה על פי החוק למניעת אלימות במשפחה?, האם בעקבות תלונה למשטרה שוחרר בערובה ותנאים מגבילים נוספים?.

  בכל מקרה תבקשי לראות את הצו או ההוראה ותראי מה ההגבלות אשר הוטלו עליו.

  מה שהוא כותב בפייס זה פרסום "לשון הרע" תשקלי לתבוע אותו...
  בכבוד רב,

  תגובה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.