תלונה שקרית במשטרה על התעללות מינית - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
 • אסף

  נשלח ע"יאסף 16:20, 3 במרץ 2014

  גרושתי הגישה כנגדי תלונה במשטרה על כך שהיא חושדת שאני התעללתי מינית בילדה המשותפת שלנו חס וחלילה, זומנתי לחקירה במשטרה ומסרתי עדות ומאז עבר כשבוע ושום דבר לא קרה מאז. מה יקרה הלאה? וכיצד עלי לנהוג על מנת להוכיח כי זו הכל עלילה של גרושתי?

  השב
 • 16:54, 3 במרץ 2014

  אסף שלום,
  ראשית, מדבריך לא ברור על אילו עובדות נשענת תלונתה של גרושתך, שנית, לא ברור לי הרקע ליחסים ביניכם, האם קיימים סיכסוכים מהעבר ורצון לנקמנות מצידה? גם גירסתך לטענותיה לא ממש ברורה, עם זאת, סביר להניח שבשלב הזה בתכם תופנה לחקירה על ידי חוקר ילדים שינסה לברר אם יש ממש בתלונה.
  מניסיוני בגילאים מאוד רכים עד גיל 5 לערך, חוקרי הילדים מאוד מתקשים לתת חוות דעת חד משמעית אם הילד נפגע מינית אם לאו. יתכן גם כי תזומן שוב פעם לחקירה במשטרה להשלמות פרטים. שלב זה הוא קריטי מאוד להתפתחות החקירה וההליך הפלילי ואסור שייעשו טעויות שלא יהיה ניתן לתקנן.
  אייעץ לך לכתוב לי בהרחבה או לפנות אלי במייל אישי על מנת שאוכל לתת לך ייעוץ מקצועי וממוקד יותר. חשוב שתבין כי מדובר באישומים חמורים מאוד בעלי השלכות פליליות העלולות לפגוע במרקם המשפחתי ובקשר שלך עם בתך, עליך לפעול ללא דיחוי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.