הטרדה מינית איש מקצוע - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
 • אור

  נשלח ע"יאור 08:23, 11 באוגוסט 2014

  האם יש סיכוי שאתלונן על איש מקצוע ושתלונתי תועבר למשטרה למרות שאני לא מעוניינת לפתוח לו תיק פלילי וגם לא לתבוע כספית. הפחד שלי הוא שיכריחו אותי או יחקרו אותי בכוח כדי להגיש נגדו כתב אישום. כל רצוני הוא שאותו אדם יתנצל בכתב ויבטיח שלא יעשה כן בעתיד לאף אדם, וישלח העתק אליי ואל הגוף שאחראי על מתן רישיונות לאותו מקצוע. בקיצור שיודה במעשיו. אני ממילא לא אחזור לקבל את שירותיו. המטרה שלי היא שאני לא ארגיש שנוצלתי כדי לספק לו את הסטיה שלו ושלא ארגיש מושפלת לאחר מעשה ועוד שאשתוק על כך כאילו לא קרה כלום. מדובר במקצוע מכובד עם מחוייבות לחוקי אתיקה בגלל המקצוע והתפקיד והגוף בו הוא עובד ודווקא בגלל המקצוע והתפקיד הזה, הדגש על כבוד לאדם הוא פי אלף מכל מקצוע ותפקיד אחר.

  השב
 • 10:53, 31 באוגוסט 2014

  אור שלום,
  ראשית לא ברור משאלתך מה היה תוכנה ו/או אופייה של ההטרדה שתיארת אם בכלל הדבר נכנס בגדר עבירה פלילית.
  שנית, את מציינת כי אין בכוונתך להתלונן כנגדו ועם זאת, ברצונך לקבל את התנצלותו בכתב ולהעביר העתקים לגורמים רשמיים שמחובתם יהיה לפעול כנגדו במישור הפלילי/משמעתי (שכן יכול שמדובר בעבירה פלילית).
  לטעמי עומדות בפניך שתי ברירות, האחת, לשוחח עמו טלפונית והבהיר את העניין ולקבל את התנצלותו הטלפונית והשניה, להתלונן כנגדו במשטרה על כל המשתמע מכך.
  כמו כן, אמליץ לך להיוועץ משפטית בצורה יסודית יותר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.