הטרדה מילולית בשיחת טלפון - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 15:43, 6 באפריל 2016

  אדם שהטריד מילולית (בצורה מפורשת) בחורה בשיחת טלפון אך אין לזה הוכחות ( מלבד זה שהיה מקרה פעם שספק שהוא הטריד מילולית מישהי אחרת והם סגרו את זה ביניהם,לא ידוע אם הוא באמת הטריד מילולית פעם ). האם אפשר לתבוע אותו? האם המשטרה בכלל תזמן אותו לחקירה? ואם כן, צריך קודם ליצור קשר עם המשטרה או קודם עם עורך דין ולאחר מכן לפנות למשטרה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

  עו"ד דרור שלום,מנהל הפורום

  15:57, 6 באפריל 2016

  שלום אבי.
  אין לי מספיק פרטים כדי לענות על השאלה. אני צריך לדעת מה בדיוק נאמר לבחורה באותה שיחת טלפון כדי לבדוק האם מדובר בהטרדה . בהתייחס לראיות, בדרך כלל עבירות מסוג זה מתבצעות ללא עדים, הבחורה רשאית להתלונן ואם המשטרה תסבור שהיא אמינה יזמנו את המטריד לחקירה. לבחורה יש את הזכות לתבוע גם במישור האזרחי.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.