העסקת עובד באופן זמני בעסק עוסק מורשה - פורום הקמת חברה

שאלה חדשה
 • בן ארי

  נשלח ע"יבן ארי 09:42, 24 בנובמבר 2014

  שלום רב אני עוסק מורשה עובד מהבית לפרויקט אני צריך להעסיק עובד נוסף שיעזור לי איך זה עובד מבחינתביטוח לאומי אניצריך לדווח שם על העסקה של עובד חדש תחתיי? ואם זאת העסקה זמנית לפרויקט אחד? אני צריך להוציא תלוש משכורת?

  השב
 • 10:09, 24 בנובמבר 2014

  בן ארי שלום רב!

  באם ניתן להעסיק את העובד כעצמאי אל מול חשבוניות ייתכן שעדיף להעדיףזאת.
  באם אתה מעסיק את העובד ומוציא לו תלוש משכורת, גם אם מדובר בתקופה זמנית הרי שאתה חייב בתשלומי ביטוח לאומי.
  המלצתי - להתייעץ עם רו"ח שידאג להוצאת תשלוש משכורת ותשלומי החובה.
  בברכה
  גונן בן יצחק, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שמעון סדגסי

מנהל הפורום: עו"ד שמעון סדגסי

משרד סדגסי ושות' ממוקם במגדלי עזריאלי בת"א ומשלב ידע ונסיון שנצבר במשך שנים רבות תוך התחדשות מתמדת ו
למידע נוסף

072-3103840 חיוג
הודעה

לא מספיק לחשוב על תכנית עסקית ולחלום על הצלחה כלכלית. פתיחת חברה הינה מהלך שיש בו היבטים משפטיים שונים וכמו כל מהלך עסקי אחר יש לתת לכך את הדעת ולתכנן זאת כראוי.
פורום פתיחת חברה נועד עבור כל מי שמתעניין בהקמת חברה וכן עבור יזמים ובעלי חברות ועסקים אשר מטבע הדברים זקוקים לייעוץ משפטי מקצועי הנוגע למהלכים לפני הקמת החברה – הפרוצדורה של הקמת החברה והאופן המשפטי הראוי בו חברה אמורה להתנהל.
במסגרת הפורום נעסוק בהיבטים שונים של תהליך פתיחת חברה החל מנושאים כגון שם החברה והאופן בו הדבר נעשה ברשם החברות, דרכים שונות לפתיחת חברה ברשם החברות, תקנון החברה ומה עליו להכיל, פרוטוקול של אסיפת בעלי מניות של החברה, התנהלות מול הבנק בפתיחת חשבון בנק לחברה, דירקטורים ומשמעות העירבון המוגבל של חברה.
יש להדגיש כי הנושאים המועלים בפורום הינם לצורך מידע ראשוני בלבד. אין לראות בהם ייעוץ משפטי ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.