לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
סיון

נזקים לדירה בתמא 38

שלום, אנחנו ניכנסנו לפרוייקט תמא 38 בלית ברירה כי היינו הטחרונים שלא חתמנו וכבר שנה ותשע הפרוייקט פעיל כאשר הוסיפו קומה נוספת על המתוכנן בבניין בסוף... אנחנו דיירי הקומה השלישית והאחרונה לשעבר ובמשך חודשים קדחו עם קונגו על כל קיר בדירתנו מכל כיוון אפשרי גם כמובם על התקרה הדירה התמלאה בסדקים אולי היו 2 סדקים בדירה לפני כן וכעת אין קיר שאין עליו סדקים...חלקם מעבודה ישירה עם קונגו וממש רואים סדקים לכל האורך או הרוחב וחלקם אחרים שצצו חלקם גם משיפוץ שנעשה במסגרת התמא בדירה ליד על ידי אותו קבלן.... והייתה לנו בחורף נזילה מהתקרה של מי גשמים בפעם ראשונה בחיים כי הם קדחו למעלה תעלות והוציאו את הזפת ולא עשו ניקוז בזמנו ....הנזילה תוקנה מלמעלה אך בבית שלנו לא תיקנו ... מאז נזילות שונות ברחבי הבית כאשר לא ברור לנו כיצד העניין מטופל על ידם כי כבר איכלסו את הדירה החדשה מעלינו.... ושאלתי היא: מתי - ריבוי סדקים ונזילות אם בכלל הופך לירידת ערך הדירה? ההתנהלות מול הקבלן הינה קשה מאוד מאוד למרות שאני סטודנטית למשפטים ישנן הרבה חזיתות כל הזמן.... יש כל פעם חוזים חדשים לחתום ולעבור עליהם וכל פעם יש פה בלתמים ודברים אחרים לטפל בתוך ומחוץ לדירה מעבר לזה כגון תשתיות בסיסיות שנפגעות או שהם רוצים להתקין את דלת הממד בכיוונים לא הגיוניים כלומר צריך להשגיח על עבודתם ואם לא נלחמים מפסידים ונדפקים....ועורך הדין של הדיירים לא קואופרטיבי במיוחד עד כדי כך שמספר פעמים פנינו ליעוץ משפטי חיצוני בתשלום... הפרוייקט כעת לקראת סיום -זהבדיוק בעיני הזמן לטפל בכל העניינים הללו... עלי לציין שמבחינה חוזית הקבלן אמור לתקן אם יש נזקים ויש לו ביטוח שמכבה נזקים ששיעורם לדעתי עולה על 10 או 15 אלף... אשמח לחוות דעתכם המלומדת - מה כדאי לעשות?

אלמונית

נראה לי שפספסת את ההודעה שלי....

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום שמאי מקרקעין